Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Cestovanie / 26. marec 2024 / PR

Prečo navštíviť Tunisko?

Krajina s nádhernými stredomorskými plážami, živým nočným životom a históriou siahajúcou do 9. storočia ponúka vzácny pohľad na krásy severnej Afriky. Vynechajte toto leto klasiky ako Mykonos a Amalfi a choďte objavovať krásy Tuniska, o ktoré práve rozširuje ponuku cestovná kancelária Hydrotour. Do destinácie sa od mája do októbra 2024 dostanete priamym letom z Bratislavy.

Prečo navštíviť Tunisko?

Krajina, na ktorú západoeurópski turisti neprávom často zabúdajú, má obrovský potenciál pre ľudí všetkých kultúr, národností a vekových kategórií. Spoznáte v nej stáročia širokého kultúrneho, jazykového a náboženského vplyvu, vynikajúcu lokálnu kuchyňu aj prírodné pláže.

Unikátna identita

Vďaka kombinácii islamských, berberských a stredomorských vplyvov má Tunisko v architektúre, jazyku aj osobnosti unikátnu identitu, ktorú nenájdete nikde inde. Hydrotour má v ponuke exkluzívne hotelové rezorty ako napríklad 5-hviezdičkový Hilton Skanes Monastir Beach Resort s nádhernou pieskovou plážou len 15 minút od medzinárodného letiska.

K dispozícii vám po celú dĺžku pobytu budú slovensky hovoriaci animátori aj delegáti. Preskúmajte majestátne ruiny v Kartágu, farebné uličky mesta Sidi Bou Said, najväčšiu púšť na svete - Saharu s nádhernými oázami a zažite pritom na vlastnej koži pohostinnosť tradičných berberských dediniek.

Viac na hydrotour.sk

    2954

    Súvisiace články