Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 20. november 2023 / PR

Oslava ikonického vlasového oleja na privátnej večeri Kérastase

„Keď vám doručia pozvánku na privátnu večeru Kérastase v zlatej obálke, viete, že to bude výnimočný večer.“

Oslava ikonického vlasového oleja na privátnej večeri Kérastase

Magazín Top Fashion dostal minulý týždeň exkluzívne pozvanie na súkromnú večeru značky Kérastase, ktorá sa konala v zážitkovej reštaurácii Marie B v centre Prahy. Profesionálna luxusná značka vlasovej starostlivosti nás pohostila pri príležitosti oslavy ich bestselleru- Kérastase Elixir Ultime, k čomu tematický prispôsobila dress code, výzdobu aj večerné menu.

PRIVATE ELIXIR ULTIME DINNER

Výber podniku a dress code v znamení zlatej predpovedal, že večer sa bude niesť v honosnom štýle. Marie B funguje na koncepte zážitkovej reštaurácie s otvorenou kuchyňou a bez menu. Počas večera sme k jednotlivým chodom zo sezónnych surovín dostali pero a papier a hádali, čo nám bolo naservírované. Neobvyklý koncept večere a sedenie za okrúhlym stolom podčiarkla aj prepracovaná výzdoba, ktorá bola tvorená zo zlatých dekorácii a ikonického regeneračného oleja Elixir Ultime.

Vlasový rituál s Kérastase

Luxusné vlasové sérum na vlasy Kérastase Elixir Ultime sme si mali možnosť vyskúšať už pred večerou. Krásne zabalené nás čakalo v hotelovej izbe Almanac X Prague, kde sme si v rámci večerných príprav užili TOP vlasový rituál.

Kérastase Elixir Ultime

Oživte svoje vlasy a doprajte im žiarivý lesk, hebkosť a zdravý vzhľad s vlasovým rituálom priamo vo vašej kúpeľni. Pri aplikácii olejčeka Kérastase Elixir Ultime zvoľte postupné nanášanie, zľahka a rovnomerne. Najskôr naneste 3 dávky olejčeka do dlaní, potom jemne votrite do vlasov pričom postupujte od stredných dĺžok smerom ku končekom. Olejček môžete použiť na vlhké aj na suché vlasy.

Intenzívny lesk a kvetinová vôňa

Elixir Ultime obnovuje prirodzenú silu vlasového vlákna a hĺbkovo ho vyživuje. Kultový bezoplachový olej vlasy okamžité oživí, uhladí, dodá im intenzívny lesk a jedinečnú vôňu, ktorá vydrží celý deň. Olej obsahuje zmes kvetinových vôní s listom fialky, frézií a mandarínkou, s drevitými tónmi a s výťažkom z pižma. Kombinácia týchto vôní je zmyselná, ale zároveň príjemne jemná.

TOP TIP:

Aplikujte si tento ikonický regeneračný olej na čerstvo umyté vlasy pred večerou s priateľmi. Zmyselná vôňa oleja sa pri každom pohybe vašich vlasov bude postupne uvoľňovať a nahradí aj luxusný parfum.

Mohlo by vás zaujímať: Power Talks: Kérastase predstavuje mentoringový program pre mladé ženy

Ikonický vlasový olej prišli osláviť aj ambasádorky Kérastase Clubu, medzi ktorými nechýbala influencerka Karolína Chomisteková, spisovateľka Ema Müller, speváčka Elizabeth Kopecká, česká modelka Nikol Švantnerová a ďalšie.

Pre bližšie zachytenie atmosféry z privátnej večere Kérastase sledujte instagramový profil @topfashionmagazine
    4648

    Súvisiace články