Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 16. apríl 2014

Schwarzkopf ponúkol štyri unikátne účesy na rok 2014

Naturálna kráska, cieľavedomá podnikateľka, éterická víla, provokatívna punkerka – ktorá z týchto žien ste vy? Dvorný kaderník značky Schwarzkopf, Armin Morbach, vytvoril štyri unikátne looky, ktoré sú moderné, trendy, vhodné na každodenné nosenie a, navyše, každá žena si ich zvládne urobiť sama doma!Looky nafotil vo svojom parížskom ateliéri módny maestro Karl Lagerfeld, ktorý nie je iba dizajnérom, ale je aj uznávaným fotografom.

Schwarzkopf ponúkol štyri unikátne účesy na rok 2014

15.4.2014

Naturálna kráska, cieľavedomá podnikateľka, éterická víla, provokatívna punkerka – ktorá z týchto žien ste vy? Dvorný kaderník značky Schwarzkopf, Armin Morbach, vytvoril štyri unikátne looky, ktoré sú moderné, trendy, vhodné na každodenné nosenie a, navyše, každá žena si ich zvládne urobiť sama doma!

Looky nafotil vo svojom parížskom ateliéri módny maestro Karl Lagerfeld, ktorý nie je iba dizajnérom, ale je aj uznávaným fotografom. Jeden z najkreatívnejších ľudí našej planéty vytvára, formuje a zachytáva ženskú krásu tak, ako málokto.

schwarzkopf_looks_01

Looky Schwarzkopf však nemajú ambíciu byť strojene dokonalé. Inšpirácia pri ich tvorbe totiž pramení zo svetových prehliadkových mól, avšak, okorenili ju aj módni blogeri a street style. „V spoločnosti, ktorá má také vysoké nároky na osobný i profesionálny život, niekedy túžime po nedokonalosti. Perfekcionizmus sa nahrádza prirodzeným, jemne bezstarostným, neformálnym lookom, tak ako pri Schwarzkopf Looks 2014," tvrdí vlasový expert Armin Morbach. Schwarzkopf mení pohľad na ženskú krásu a dokazuje, že zaužívaný názor o kráse vyplývajúcej z dokonalosti už dávno neplatí. Účesy roku 2014 z dielne Schwarzkopf dostali spoločný názov „Vnímanie". Krása má totiž mnoho podôb a každý ju aj vníma inak. Čo robí podľa Armina Morbacha ženu krásnou? „Na prvý pohľad je to jej úsmev, energia a vyžarovanie. Krásnou a atraktívnou ju však robí aj štýl a look, ktorý podčiarkuje jej osobnosť," tvrdí vlasový expert. Ktorý zo Schwarzkopf účesov podčiarkuje práve vašu osobnosť? Ste jemná alebo drzá? Elegantná či divoká? Uhladená alebo provokatívna? Vyberte si svoj vlastný Schwarzkopf look a urobte zo svojich vlasov najdrahší klenot, najluxusnejší doplnok – jednoducho korunou krásy...

schwarzkopf_looks_02Realusion look – ležérny a sexi
Zabudnite na strojenosť a vyumelkovanosť a nechajte vyniknúť vašu prirodzenú krásu! Realusion je prirodzený a uvoľnený look, ktorý „sekne" každej pohodovej a modernej žene. Perfektne sa hodí k elegantným večerným šatám, ako aj k imidžu neskrotnej motorkárky. Kľúčovým pri tomto účese je správny strih vlasov. Dosiahneme ho prestrihaním vlasov po dĺžke, ako aj ich zostrihaním spredu tak, aby lemovali tvár. Look vyzerá perfektne s rovnými i vlnitými vlasmi. Aby ste dosiahli ležérne, akoby vetrom rozfúkané vlny, natočte vlasy pomocou kulmy po prameňoch v rôznych smeroch. K štýlu Realusion sa skvele hodí nežná blond farba na vlasy, ktorá z vás urobí nevinnú, no zároveň podmaňujúcu modernú ženu. Look doplňte dymovými očnými tieňmi v teplých metalických farbách a budete zaručene neodolateľná!

schwarzkopf_looks_03Classifield look – uhladený a elegantný
Tento štýl predstavuje starú známu klasiku v novom šate. Je dokonalý pre ženu, ktorá chce byť úspešná a obdivovaná svojim okolím. Táto moderná, cieľavedomá a silná žena vie, že klasika a vkusný minimalizmus sú vhodné pri každom obchodnom rokovaní. Je nádherná, uhladená a jemná – presne taká, ako jej dlhé vlnité vlasy. Ak si chcete tento look pripraviť sama doma, vedzte, že jeho absolútnym základom sú zdravé a lesklé vlasy. Najprv si ich umyte ošetrujúcim šampónom, následne naneste penové tužidlo a vlasy vyfúkajte takmer do sucha cez okrúhlu kefu. Jednu stranu vlasov si založte za ucho a účes zafixujte lakom. Účes bude vyzerať úplne dokonale s nugátovou farbou na vlasy, ktorá vám dodá podmanivú ženskosť. K štýlu Classifield vám postačí nahý make-up. Môžete si byť istá, že budete hviezdou každého obchodného stretnutia, pracovného obeda či firemnej párty!

schwarzkopf_looks_04Fairywave look – snový a éterický
S každou ďalšou natočenou vlnou vás viac a viac opantáva pestrofarebný svet fantázie a utláča do ústrania sivú realitu. Vytvorenie tohto snového, romantického looku, ktorého základom sú neskrotné objemné kučery, nie je vôbec zložité. Vlasy natočíme pomocou kulmy po jednotlivých prameňoch. Ak chceme dosiahnuť efekt nakrepovaných vlasov, pramene rozdelíme na osminky a ovinieme okolo veľkých sponiek. Extra objem vlasom dodáme jednoduchým natupírovaním pomocou prstov. Na dosiahnutie looku v štýle glamour si rozdeľte vlasy cestičkou nabok. Jednu stranu vlasov nechajte voľne padať do tváre a druhú sponkou pripnite za uchom. K štýlu nadpozemskej krásky sa dokonale hodí svetlomedená farba na vlasy, farebné očné tiene (zelené, oranžové, modré či fialové) a jemný ružový lesk na pery.

schwarzkopf_looks_05Imperfection look – drzý a provokatívny
Imperfection je moderný look ako stvorený pre silnú a sebaistú ženu, ktorá sa odmieta nechať spútať obmedzeným, všeobecne prijatým ideálom krásy. Chce byť sama sebou a nebojí sa prejaviť svoju individualitu. Táto žena vie, že krása má mnoho podôb a často spočíva práve v nedokonalostiach. Nesnaží sa, aby jej štýl bol bezchybný a uhladený. Práve naopak, charakteristická je pre ňu drzosť, chaotickosť a provokatívnosť. Tento look dosiahneme jednoduchým vyfúkaním vlasov smerom von z tváre a začesaním smerom dozadu. Následne ich môžete buď pripnúť na zadnej časti hlavy sponkami, alebo ich len zafixovať lakom na vlasy. K Imperfection looku sa skvele hodia vlasy vo farbe horkej čokolády, okolo očí hrubé čierne linky, obočie zvýraznené ceruzkou a bledé pery – táto kombinácia dodá tomuto štýlu zvodný punkový nádych.

Nebojte sa vyjadriť svoju individualitu a vyskúšajte aj vy účesy z dielne Schwarzkopf. Zaručene si ich zamilujete.

zdroj: Schwarzkopf

    5222

    Súvisiace články