Upravené vlasy nám dajú úplne nový look, určite sa na tom všetci zhodneme. Ku kaderníkom však nemôžeme chodiť každý druhý deň len na úpravu vlasov, takže vo väčšine prípadov sa musíme spoľahnúť na vlastné stylingové schopnosti. Avšak aj jednoduché účesy môžu byť efektné. Inšpirujte sa našim výberom. 

Easy klasika

Tento účes je jednoducho stávka na istotu. Je skvelou voľbou aj na bad hair days, poradí si so strapatými, neposlušnými vlasmi a ešte aj vyzerá vždy chic. Stačí vlasy stiahnuť do konského chvosta tak vysoko, ako preferujete a vlasy následne zapliesť. Skvelá voľba na voľné dni, ale aj do práce.

účesy inšpirácia vlasy styling jar vizáž@nitsanraiter

 

Retro twist

Ak milujete retro trendy, štipec alebo spona by mali patriť ku vašim najväčším must-haves. Nosia sa na najrôznejšie spôsoby, s drdolom, v kombinácii v vrkôčikmi či copmi, osamote alebo v kombinácii s niekoľkými ďalšími. Účesy pomocou týchto pomôcok vytvoríte veľmi rýchlo a navyše sú veľmi praktické!

maggie mccormack@maggie_mccormack

 

 

Modern hippie

Mini alebo baby vrkôčiky, ako ich môžete vidieť nazvané na sociálnych sieťach, sú mimoriadne obľúbené. Nesú v sebe výrazný bohémsky nádych, avšak stále sú dostatočne ležérne a chic na to, aby ste si ich mohli dopriať kedykoľvek. Koľko ich vytvoríte je len na vás, môže to byť pokojne len jeden v prednom pramienku alebo viacero po celých vlasoch.

lucyraemcfadin@lucyraemcfadin

 

 

Jednoducho s detailom

Ak preferujete jednoduchosť, ale máte chuť na niečo zaujímavejšie ako bežne, doplňte svoje vlasy zaujímavým detailom. Dnes sa nosí vo vlasoch takmer hocičo, takže pokojne to môžu byť sponky, čelenky, šatky, štipce či gumičky. Vlasy elegantne narovnajte alebo z nich vytvorte mäkké vlny pre extra uhladený efekt.

butwhatshouldiwea@butwhatshouldiwear

 

 

Chic balerína

Drdoly na najrôznejšie spôsoby sú jednoducho klasika, ktorá neprestane baviť. Aj túto sezónu sa budú nosiť, no nás zaujala najmä tá klasická podoba a lá balerína. Vlasy uhlaďte, rozdeľte cestičkou na dve polovice a stiahnite pevný drdol. Výška drdolu môže byť rôzna, od vyššej až po nižšiu. Krásny, elegantný účes na najrôznejšie príležitosti je na svete.

sarahhsol@sarahhsol

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 11.jún 2021

Beach Waves Season

Dobrodružstvá a nové zážitky, odviazanosť aj relax, toto všetko patrí k letu. Túto nenapodobiteľnú atmosféru radi podčiarkujeme výberom našich outfitov...


Chemické a fyzikálne UV filtre: Ktoré sú...

S príchodom slnečných dní a blížiacimi sa dovolenkami každé leto začíname riešiť aj výber krémov s ochrannými faktormi alebo teda...


Kolagén nielen pre krásnu pokožku, ale a...

Pod slovom kolagén väčšine z nás napadnú tie najrôznejšie výživové doplnky, ktoré podporujú krásnu mladú, rozžiarenú a pružnú pokožku. Podpora...


Líčenie | 09.jún 2021

Letná pedikúrová inšpirácia

Sezóna sandálov znamená, že začíname odhaľovať aj svoje chodidlá. Aj tie z nás, ktoré pedikúru počas celého roka veľmi neriešia...

 

Naše tipy

Džínsy na jar: 6 štýlových outfitov

Ak patríte k milovníčkam džínsov, určite sa im neplánujete vyhýbať ani na jar. Avšak v tomto období ...

SOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej...

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sm...