Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 13. december 2021 / PR

Odhaľte svoj štýl: Prichádzajú smart módne doplnky, ktoré podčiarknu vašu ženskosť

Svoju ženskosť vieme zvýrazniť mnohými spôsobmi. Dokonalý make-up, perfektný styling vlasov, elegantné oblečenie, či módne doplnky. Čo by ste však povedali na to, ak by dokázali omnoho viac, ako len dobre vyzerať? Nie je to nezmysel, ale realita. Na trh totiž prichádzajú smart módne doplnky, ktoré vás prekvapia svojimi funkciami.

Odhaľte svoj štýl: Prichádzajú smart módne doplnky, ktoré podčiarknu vašu ženskosť

Exkluzívne a nadčasové smart módne doplnky predstavila tento rok značka Huawei. Na svetlo sveta vyšli hneď dva skvostné produkty, ktorými sú smart hodinky a bezkonkurenčne najštýlovejšie bezdrôtové slúchadlá.

V znamení elegancie

Prvenstvo v smart módnych doplnkoch od Huawei získal model hodiniek Huawei Watch GT 3. Hodinky sú navrhnuté vo vzore svojich predchodcov, avšak prinášajú nové vylepšené funkcie. Sú dodávané v dvoch veľkostiach a to 42 mm a 46 mm, teda sú vhodné pre dámy aj pánov. Ich dizajn berie ohľad na preferencie a individuálne potreby používateľa a preto ponúkajú možnosť výmeny náramku. Hodinky Huawei Watch GT 3 sú vyrobené z prvotriednych a kvalitných materiálov a ukrývajú v sebe kvantum unikátnych funkcií.

Hodinky Huawei Watch GT 3
Hodinky Huawei Watch GT 3

Elegantný dizajn z nich robí skvelého kandidáta nielen na doplnok, ale môžu pôsobiť dokonca aj ako šperk. Okrem toho sa však môžu pochváliť mnohými funkciami. Obsahujú až 100 tréningových režimov, vstavaný plánovač cvičení, vylepšené sledovanie polohy na presné sledovanie fitness údajov. To z nich robí nenápadného, ale praktického fitness trénera, ktorý naboostuje vašu kondičku. S týmito štýlovými hodinkami tak môžete mať nielen svoju fyzickú aktivitu, ale aj svoj zdravotný stav stále pod kontrolou. Sú totiž vybavené senzorom s nepretržitým a celodenným monitorovaním srdcovej frekvencie, saturácie (SpO2), stresu a dohliadnu tiež na spánok.

Prostredníctvom hodiniek Huawei Watch GT 3 môžete pohodlne telefonovať, stačí ak si zapnete funkciu Bluetooth. Navyše, sú vhodné pre všetkých, pretože sú kompatibilné so zariadeniami Android aj iOS a ich prevádzka je nenáročná. Na jedno nabitie vydrží batéria u verzie 42 mm až 7 dní a pri verzii 46 mm až neuveriteľných 14 dní. To z nich robí skutočne štýlový, ale aj praktický smart módny doplnok.

Ženskosť sama

K jednoznačne najštýlovejším smart módnym doplnkom možno túto sezónu zaradiť špeciálnu edíciu bezdrôtových slúchadiel Huawei FreeBuds Lipstick, ktoré ako vyplýva z názvu, sú venované ženskému pokoleniu. Rafinovaná podoba slúchadiel, ukrývajúcich sa v obale z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele s lesklým povrchom v tvare rúžu, sa okamžite stanú must-have produktom každej ženskej kabelky. Žiarivá červená farba symbolizujúca odtieň rúžu pôsobí luxusne a zároveň zvýrazňuje ženskosť.

Huawei FreeBuds Lipstick
Huawei FreeBuds Lipstick

Slúchadlá FreeBuds Lipstick majú praktický tvar, vďaka čomu sa pohodlne nosia a poskytujú skutočne vysokú kvalitu zvuku. Navyše, sú kompatibilné s akýmkoľvek smartfónom, či už ide o Android alebo iOS a zároveň podporujú aj duálne pripojenie pre bezproblémové prepínanie medzi zariadeniami. Ukážte svetu svoj vkusný výber doplnkov prostredníctvom štýlových noviniek od Huawei.

Huawei FreeBuds Lipstick
Huawei FreeBuds Lipstick
    863

    Súvisiace články