Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 3. október 2022 / PR

Kľúčovým slovom je pre mňa vitalita

„Kľúčovým slovom je pre mňa vitalita“ – Mauro Lipparini

Kľúčovým slovom je pre mňa vitalita

Talianska spoločnosť Arketipo Firenze predstavila v spolupráci s dizajnérom Maurom Lipparinim sedačku That is life a unikátne mramorové stolíky Rumours. Mauro Lipparini je víťazom najprestížnejšieho svetového ocenenia v oblasti dizajnu – Good Design Global Awards, Young & Design Milano aj International Du Pont Award Köln. V tvorbe sa sústredí najmä na priemyselný dizajn a nábytok charakteristický ostrými líniami, ktoré zlučujú taliansky minimalizmus a kvalitu. Využíva organické textúry a výrazné farby, čím typickú minimalistickú estetiku posúva do ďalšej úrovne.

Stolík Rumours

Protagonistom stolíka Rumours je vzácny eklektický a pútavo divadelný mramor. Tento prírodný materiál zaručuje, že každý jeden stolík je jedinečný. Čisté a precízne línie troch kovových stien, ktoré zospodu podopierajú mramor a prerušujú jeho pestré žilkovanie, sú vyjadrením kontrastu medzi líniami a plochami. Stolík Rumours je sofistikovaný a extravagantný zároveň, zapadne tak do moderného aj klasického interiéru.

Detaily stolíka Rumours
Detaily stolíka Rumours

S vysokými vankúšmi a hlbokou pozíciou sedenia That Is Life evokuje moderný jazzový lounge. Autonómne sedenie, mäkké a pevné zároveň, sa spája v kompozíciách, ktoré možno rozšíriť prakticky akýmkoľvek smerom podľa potrieb vašej domácnosti. Umelecky spracované komponenty kombinujú rôzne druhy dreva s mramorom a tvoria slobodnú architektonickú hru.

Oba produkty si môžete vyskúšať v showroome EKOMA design v New Living Center Bratislava na Rožňavskej ulici č. 4.

 

    645

    Súvisiace články