Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Gastro / 18. august 2023

Nové miesta v srdci Bratislavy

Prednedávnom sme vám na webe top-fashion.sk ukázali nové kaviarne a reštaurácie v Prahe, ktoré podľa Top Fashion stoja za zmienku. Dnes vám ukážeme hot spoty v našej milovanej BratisLOVE.

Nové miesta v srdci Bratislavy

Teší nás, že v našom hlavnom meste neustále vznikajú nové kaviarne, bistrá, reštaurácie či cool bary. Miesta, kde si s priateľmi môžete vychutnať šálku dobrej kávy, podporiť lokálne gastro či nachádzať krásu v prepracovaných interiéroch. Nových miest, ktoré sa oplatí navštíviť, sa otvorilo hneď niekoľko. Ktoré z nich pôjdeš pozrieť najbližšie?

Bistro 24

Jedlo pripravované z úcty k surovinám aj k ľuďom. @bistro24.sk na Štefánikovej ulici v Bratislave sa riadi heslom: „Jednoducho dobre. Dobre jednoducho“. Ideálne miesto na raňajky, brunch či denné menu, ktorého zostava je každý týždeň viac než lákavá.

Apo+eka Bratislava

Kaviareň, galéria a starostlivosť pod jednou strechou. Nové miesto na Panskej 24 @apoteka_bratislava vás zaujme nielen interiérovou estetikou a príjemnou atmosférou, ale aj chutnou ponukou. Konzumáciou nápojov, jedla a kúpo ich produktov navyše podporíte dobrú vec. Apoteka poskytuje 100% výnosu na podporu organizácie Magna.

Mimóza

Nový hotspot v centre Bratislavy? Zmrzlináreň @mimoza.glt otvorila len pre pár týždňami a už sa stala horúcim instagramovo priateľským miestom. Nápaditý fialový interiér a netradičné zmrzlinové príchute prilákajú všetkých okoloidúcich. Ochutnajte príchuť krupicová kaša či makové šúľance a poďakujte nám neskôr.

Emil Bratislava

Na raňajky, dezert či aperitív? Kaviareň @emil.bratislava s neobyčajným nádychom a skvelou polohou na Františkánskom námestí vám posvieti na ceste ku kultúre, naleje pohárik dobrého vína a skvelo pohostí. Ich terasa pri fontáne v historickom vnútrobloku je skrátka sen.

Baryk

Káva, víno, pivo a maškrtníctvo. @baryk.bratislava na rohu Povrazníckej a Mýtnej sa pýši nielen krásnou lokalitou v štvrti Starého Mesta, ale aj chutnou ponukou. Za zmienku stoja škoricové cinnabons s krémom, ktoré si zaručene doprajte ku šálke dobrej kávy alebo fermentované nealko nápoje, ktoré osviežia v horúcich dňoch.

Mullet Bar

Máte chuť na špeciálne koktaily, šampanské, pivo či naturálne vína? Zavítajte do novootvoreného @mullet_bar na Laurinskej ulici v centre Bratislavy. Cool miesto na víkendový večer, či drink s priateľmi po práci. Oceníte vonkajšie sedenie a TOP drinky.

TOP TIP: Five Points Bistro

Naša obľúbená kaviareň v srdci Bratislavy, ktorá nesmie chýbať v našich TOP tipoch. Vo @fivepointsbratislava vám naservírujú kvalitnú kávu 9 Grams Coffee z vlastnej pražiarne. Okrem výberovej kávy najvyššej kvality stojí za zmienku aj ich nové menu, v ktorom odporúčame ochutnať svieži grécky šalát alebo letnú ponuku drinkov. Výborná poloha na Panskej ulici v centre hlavného mesta vás navyše prenesie do metropolitnej atmosféry.

    4127

    Súvisiace články