Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 22. november 2021

Líčenie na párty sezónu

Koniec roka za bežných okolností znamená aj množstvo párty či osláv. Tohtoročné oslavy či žúry sú síce nejasné, no to neznamená, že si nemôžeme dopriať trochu slávnostnejšieho líčenia. Tieto jednoduché, no pritom efektné looky jednoducho vytvoríte doma aj vy.

Líčenie na párty sezónu

Ľadová ruža

Tlmené bronzovo-ružové tóny s chladivým podtónom majú v sebe eleganciu a sofistikovanosť, pritomvyzerajú stále dostatočne moderne. Skombinujte jemne ružové pery s chrómovými tieňmi v ružovo-bronzovej farbe. Jednoduchá kombinácia však zaručí veľmi efektný look vhodný na najrôznejšie oslavy či párty.

@katiejanehughes
@katiejanehughes

Retro Glam

Na klasický glamour look nebudete potrebovať nič viac ako výrazný červený rúž a dobrú maskaru. Kombinácia výrazných, elegantných pier a dlhých rias vytvorí nestarnúci a stále dych-berúci look, ktorý dokážete vyčarovať v priebehu pár minút, no efekt je vždy wow.

@sophfloyd
@sophfloyd

Tekuté trblietky

Kedy siahnuť po trblietkach, ak nie práve v tomto období? Pokojne do nich choďte naplno a doprajte si ich dostatok. Krásne vyniknú na viečkach, ktoré môžete celé zahaliť do najrôznejších tónov kovov, od striebra až po bronz. Pre extra efekt nezabudnite oči orámovať čiernou linkou. Pery by však už mali ostať nude.

@kelechisart
@kelechisart

Trblietavé detaily

Trblietky trochu inak. Ak hľadáte niečo decentnejšie, jednoduchšie, vyskúšajte trblietky aplikovať iba v rámci zaujíamvého detailu. Môže ním byť napríklad očná linka alebo startegicky umiestnené tiene - do vonkajšieho alebo vnútorného kútika oka. Takto do svojej vizáže okamžite prinesiete dávku slávnostného ducha, no stále nebude líčenie pôsobiť prehnane.

@hybridhues
@hybridhues

Hnedá & zlatá

Kombinácia prírodnej farby, akou je hnedá a zlatých, kovových odleskov tvorí skutočne efektné duo. Pôsobí harmonicky, moderne a trochu minimalisticky s nádychom luxusu. Siahnite po nej v prípade, že chcete vytvoriť moderne, no stále slávnostne pôsobiacu vizáž.

@overglowedit
@overglowedit

Ľadová kráľovná

Modré očné tiene pre mnohé z nás ostávajú súčasťou histórie, avšak moderne využitá modrá dokáže vyčarovať aj takýto krásny look. Modré očné tiene vytvoria doslova chladivý, mrazivý efekt v kombinácii s hnedou a nude. Nechajte vyniknúť svoj pohľad a zvyšok vizáže dotvorte v minimalistickom duchu.

@taniellejaimua <br>
@taniellejaimua <br>

Foto: Instagram

    1323

    Súvisiace články