Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 25. november 2021

Jesenný trend: Zelené nechty

V jesennej manikúre sú mimoriadne obľúbené farby ako bordová, červená či rôzne odtiene nude, ktorými sa snažíme zladiť s aktuálnym ročným obdobím. Typickou a obľúbenou jesennou farbou je aj smaragdová, ktorá sa dostáva aj medzi manikúrové trendy jesene či zimy.

Jesenný trend: Zelené nechty

Zelená farba bola v lete obrovským hitom a nosila sa skutočne v najrôznejších podobách, od neónových tónov cez pastelové až po hlboké odtiene drahokamov. Jej popularita neustupuje ani teraz, práve naopak, dostáva sa aj do takých sfér, kde predtým nebodovala.

Skvelým príkladom je napríklad manikúra. Výhodou smaragdovej farby je aj to, že dokáže vyniknúť v kombinácii s každým tónom pokožky, či už s bledým alebo tmavým. Zakaždým pôsobí elegantne, až dokonca luxusne. Je tak skvelou alternatívou pre tie z nás, ktoré v tomto ročnom období rady siahajú napríklad po bordovej. Popri smaragdovej sa samozrejme uchytili aj iné odtiene zelenej, ktorým sa takisto nemusíte vyhýbať. Túto farbu môžete nosiť na najrôznejšie štýly, či už v rámci klasickej manikúry, francúzskeho dizajnu alebo moderných vzorov a motívov.

Krásne vynikne aj ako kontrastná farba na jednom nechte, v kombinácii s inými farbami. Kombinovať ju môžete však aj so vzormi, napríklad zvieracími, ktoré sú na jeseň veľmi obľúbené a v kombinácii so smaragdovou pôsobia o niečo uhladenejšie.

Foto: Instagram

    4772

    Súvisiace články