Počas tohto leta si môžeme konečne vychutnať život bez rúšok, ku ktorému patria aj rúže! Nastal tak čas prevetrať naše obľúbené stálice, ale aj novinky, ktoré sme zatiaľ nemali možnosť vyskúšať. Na tieto rúže sa chystáme aj my!

Žiarivé červené

Červený rúž je klasika, ktorá nepodlieha ročným obdobiam, v každom totiž dokáže zažiariť. V lete pokojne teda siahnite po výraznej červenej, ideálne v žiarivejšom, svetlejšom tóne, ktorý bude na vašej pokožke doslova iskriť a váš look bude niesť jemný hollywoodsky glamour nádych.

letné rúže farby líčenie inšpirácia makeup krása beauty@daniellemarcan

 

 

Šťavnaté

Inak ako šťavnaté sa takéto pery pomenovať ani nedajú. Nadchádzame sa totiž opäť v ére leskov, ktoré sú na leto ako stvorené. Pôsobia mladistvo, veľmi chic a dajú sa kombinovať v rámci rôzneho líčenia aj príležitosti. Zladiť lesk môžete s výrazným líčením očí alebo naopak, úplne nude make-upom.

melissa.hernandez@melissa.hernandez 

 

 

Hlboká fuksia

Odvážne odtiene ružovej alebo ružovo-fialovej k letu neodmysliteľne patria. Ide o dobrodružné farby, ktoré však okamžite premenia váš look bez toho, aby ste sa snažili. S takouto alebo podobnou farbou nepotrebujete nič iné, budete pôsobiť mimoriadne chic. Nehovoriac o tom, že takéto výrazné rúže sa hodia skutočne každému.

hungvanngo@hungvanngo 

 

 

Retro hnedá

V prípade, že milujete retro trendy, túto sezónu by sa mala stať vašou go-to farbou hnedá. Nadväzuje na trendy z 90.rokov, no pritom dokáže vyzerať skutočne veľmi moderne. Dôležité je vybrať si správny odtieň pre vašu pleť, pohybovať sa však môžete od hlbokých karamelových tónov až po jemné oranžové. A nezabudnite orámovať pery ceruzkou!

patrickta@patrickta 

 

 

Jemná ružová

Pre romantické duše alebo milovníčky neutrálneho, minimalistického make-upu tu máme svetloružovú. Je to skvelá alternatíva ku nude rúžom a zároveň je to ideálna farba na každodenné nosenie. Dokáže pôsobiť elegantne, ale aj dievčensky a hravo, pretože sa jednoducho využíva v rôznych štýloch líčení.

babskymakeup@babskymakeup

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 04.aug 2021

Prvý Refill Bar Authentic Beauty Concept...

Dnes už dobre známy princíp „reduce, reuse, recycle“ ilustruje, že starostlivosť o seba by sme mali podmieniť cieleným a premysleným nákupom, ktorý...


Vlasy | 04.aug 2021

První Authentic Beauty Concept Refill Ba...

Pražský salon Hairthusiasts se stal prvním v České republice, kde máte možnost znovu a znovu doplňovat váš oblíbený produkt Authentic...


Vlasy | 03.aug 2021

Summer Hair: Baby Braids

Letnú atmosféru tvoríme aj svojim oblečením, stylingoma celkovou vizážou, kam patria samozrejme aj vlasy. Ak máte radi boho štýl plný...


Salón SatinBeauty - pomáhame ženám byť e...

Každá žena túži byť krásna. A každá žena si zaslúži byť krásna. Zdravo sa stravujeme, snažíme sa o dostatok spánku...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...