S jesenným počasím meníme šatníky, ale aj spôsob, akým pristupujeme k líčeniu a vizáži. Týka sa to aj manikúry, ktorú podriaďujeme jesenným trendom. Aké farby a dizajny stoja za vyskúšanie túto sezónu?

 

Khaki

Tak trochu prekvapivá farba tejto jesene. Nadväzuje na trend prírodných tónov, ale aj na našu záľubu v odtieňoch zelenej či žltej, ktorým sme sa v lete vôbec nevyhýbali. Prináša do sveta manikúry svieži vánok, pôsobí elegantne a pritom nevšedne.

JESENNÁ MANIKÚRA@betina_goldstein

 

Prírodné ombré

Ak vás ešte stále neprestali baviť jemné odtiene hnedej, krémovej, béžovej a všetky Ďalšie prírodné farby, vyskúšajte s nimi vytvoriť ombré. Na každý necht naneste inú farbu, no vyberajte ich tak, aby k sebe ladili. Môžete ich usporiadať od najsvetlejšej po najtmavšiu.

oliveandjune@oliveandjune

 

 

Červená inak

Keď to už vonku vyzerá na pravú jeseň, mnohé z nás vymieňajú pastelové odtiene ružovej, fuksiovú a žiarivú koralovú za červenú klasiku. Ani tá však nemusí vyzerať bežne, stačí zvoliť jej hravejšiu podobu. Zaujímavý efekt vytvorí napríklad bodkovaný vzor.

thehangedit@thehangedit

 

 

Metalická

Čo sa stane, keď sa spojí sofistikovaná a trendy francúzska manikúra a luxusne pôsobiace metalické tóny? Vznikne veľmi štýlová, elegantná manikúra. Zvoľte zemité tóny medenej, staroružovej či terakotovej a ozdobte ich ladiacim francúzskym prúžkom v metalickom efekte.

amyle.nails

 

 

Pastelová batika

Ak by vám predsa len bolo smutno za letnými dňami, vyskúšajte to s batikovanou manikúrou, ktorá vám leto môže pripomínať každý deň. Farebne si ju môžete doladiť podľa seba, pastelové farby veselou voľbou, zatiaľ čo neutrálne odtiene elegantnou.

lemanoir@lemanoir

 

Foto: Instagram

 

 

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 29.sep 2020

Jesenná účesová inšpirácia

Po letných šatkách nastáva čas siahnuť po baretkách a plážové vlny vymeniť za ležérne konské chvosty, ktoré prežijú v daždi a vetre...


Najlepšie aktívne látky na boj s pigment...

Pribudli vám po lete, intenzívnom opaľovaní či náhodnom spálení na tvári pigmentové škvrny? Obráťte sa tieto aktívne látky, ktoré vám...


Beauty pomôcky: Ktoré vyskúšať a na ktor...

Dnes je na trhu toľko najrôznejších pomôcok na starostlivosť o pleť, že je takmer nemožné sa v nich orientovať. Niektoré sľubujú okamžité...


Trendy krasa | 28.sep 2020

S profiartistkou Lenkou Lutisan o tom, a...

Dokonalé obočie je výzvou pre každú ženu. Ak vám do vienka nebolo dopriate pekne vytvarované a husté obočie, dnes už...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Must-have jesenné sukne

Príchod jesene je takmer vždy sentimentálny, naplnený spomienkami na leto. Aj keď nám letná sezóna b...

Legendárny diamant na striebornom plátne

Diamanty a strieborné plátno vždy tvorili dokonalý pár. Staré hollywoodske filmy plné glamouru...

Street stylová inšpirácia z MBPFW: Deň 1

Po vypuknutí pandémie sa mnohé svetové týždne módy rozhodli prejsť do virtuálneho sveta. Ide o ...