S jesenným počasím meníme šatníky, ale aj spôsob, akým pristupujeme k líčeniu a vizáži. Týka sa to aj manikúry, ktorú podriaďujeme jesenným trendom. Aké farby a dizajny stoja za vyskúšanie túto sezónu?

 

Khaki

Tak trochu prekvapivá farba tejto jesene. Nadväzuje na trend prírodných tónov, ale aj na našu záľubu v odtieňoch zelenej či žltej, ktorým sme sa v lete vôbec nevyhýbali. Prináša do sveta manikúry svieži vánok, pôsobí elegantne a pritom nevšedne.

JESENNÁ MANIKÚRA@betina_goldstein

 

Prírodné ombré

Ak vás ešte stále neprestali baviť jemné odtiene hnedej, krémovej, béžovej a všetky Ďalšie prírodné farby, vyskúšajte s nimi vytvoriť ombré. Na každý necht naneste inú farbu, no vyberajte ich tak, aby k sebe ladili. Môžete ich usporiadať od najsvetlejšej po najtmavšiu.

oliveandjune@oliveandjune

 

 

Červená inak

Keď to už vonku vyzerá na pravú jeseň, mnohé z nás vymieňajú pastelové odtiene ružovej, fuksiovú a žiarivú koralovú za červenú klasiku. Ani tá však nemusí vyzerať bežne, stačí zvoliť jej hravejšiu podobu. Zaujímavý efekt vytvorí napríklad bodkovaný vzor.

thehangedit@thehangedit

 

 

Metalická

Čo sa stane, keď sa spojí sofistikovaná a trendy francúzska manikúra a luxusne pôsobiace metalické tóny? Vznikne veľmi štýlová, elegantná manikúra. Zvoľte zemité tóny medenej, staroružovej či terakotovej a ozdobte ich ladiacim francúzskym prúžkom v metalickom efekte.

amyle.nails

 

 

Pastelová batika

Ak by vám predsa len bolo smutno za letnými dňami, vyskúšajte to s batikovanou manikúrou, ktorá vám leto môže pripomínať každý deň. Farebne si ju môžete doladiť podľa seba, pastelové farby veselou voľbou, zatiaľ čo neutrálne odtiene elegantnou.

lemanoir@lemanoir

 

Foto: Instagram

 

 

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 06.máj 2021

L’oréal Paris uvádza kolaboráciu s Elie ...

Po úspešných kolaboráciách s Balmain, Karl Lagerfeld či Isabel Marant, sa značka L’oréal Paris obracia na úspešného libanonského dizajnéra Elie...


Líčenie | 06.máj 2021

ZARA uvádza beauty líniu

Beauty priemysel stále zažíva svoj veľký boom, ktorému podľahli mnohé svetové celebrity zakladajúce si vlastné značky starostlivosti o pleť alebo...


Líčenie | 05.máj 2021

Ideálny letný parfum? Užite si leto v me...

Ruža je nekorunovanou kráľovnou vo svete rastlín. Ak by ste tento rok mala nosiť iba jeden jediný parfum, potom by...


Ženšen v kozmetike: Akú sú jeho benefity...

Moderná kozmetika ponúka najnovšie, inovatívne zložky, no častokrát sa vracia aj ku tým prírodným. Niektoré sú overené desiatkami či stovkami...

 

Naše tipy

Nadčasové outfity, ktoré neprestanú bavi...

Vo svete neustále meniacich sa trendov zakaždým nájdeme prvky, ktoré pretrvávajú. Neprestávajú nás b...

Beauty test: TOP 10 laky na nechty

Manikúra se na dlouhé měsíce stala domácí záležitostí, i pokud jste na to dosud nebyly zvyklé. Recep...

Spring Vibes: Jarné farebné kombinácie

Prineste do svojho outfitu jarnú atmosféru pomocou farieb. Stavte na jemné odtiene pastelov alebo na...