Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 23. august 2023

Byzantské umenie v novej limitovanej palete Chanel

Nová limitovaná edícia paliet Les 4 Ombres Byzance od Chanel Beauty v sebe ukrýva barokového ducha.

Byzantské umenie v novej limitovanej palete Chanel

Gabrielle Chanel sa vrátila zo svojich ciest z Benátok s novoobjavenou vášňou pre byzantské umenie, ktoré hlboko ovplyvnilo estetiku jej výtvorov. Využila ho ako bohatý, odvážny zdroj inšpirácie, ktorý sa odráža v jej haute couture návrhoch a extravagantných šperkoch, ktoré vrstvila a nosila ako talizmany. Štúdio CHANEL Makeup Creation najnovšie začlenilo byzantské vplyvy, ktoré inšpirovali šperky Mademoiselle, do nových limitovaných paliet očných tieňov.

LES 4 OMBRES BYZANCE
LES 4 OMBRES BYZANCE

Les 4 Ombres od Chanel

Túto sezónu bola ikonická paleta Les 4 Ombres znovu vynájdená vo forme prepychovej jemnosti v barokovom duchu inšpirovanom šperkami, ktoré si zachovalo dedičstvo domu. Sofistikovaný efekt zlatých odleskov, trblietavá iskra ako drahokamy a sýte pigmenty. Paletky Les 4 Ombres Byzance sú ako šperky- fascinujú a lákajú zároveň. Stelesňujú barokový postoj, ktorý je hlboko zakorenený v kódoch módneho domu definovaných Gabrielle Chanel. Toto vydanie z limitovanej edície zdobí oči byzantskou nádherou.

PARURE BAROQUE

Paletka v tónoch drahokamov, v ktorej nájdete hlboké odtiene rubínovej červenej a smaragdovej zelenej umocnené leskom antického zlata a perleťou.

PARURE IMPERIALE

Pocit opulentnosti sa prenáša prostredníctvom kúzla žltého zafíru a fialového granátu, ktoré sú doplnené červeným kremeňom a podčiarknuté jemným dotykom ružového zlata so strieborným leskom.

PARURE VÉNITIENNE

Tajomná hra kontrastov medzi koralovým karneolom, béžovým zlatom a hnedým jantárom, zvýraznená trblietavým morským leskom Moonstone.

PARURE CRISTAL

Kombinácia jemných odtieňov Opal a Quartz, od jemnej ružovej až po očarujúcu tmavohnedú, ktoré sú povýšené nebesky modrým perleťovým náterom.

#Les4Ombres #CHANELBeauty #CHANELMakeUp
    4851

    Súvisiace články