Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 23. november 2023 / PR

Beauty školenie nového konceptu stylingu obočia

Túžite po odborných znalostiach, skúsenostiach a tipoch zo sveta krásy, vďaka ktorým budete schopní odviesť rovnako špičkovú službu Vašim klientom v kozmetických salónoch alebo odborných školách? Ak hľadáte kvalitné beauty školenie, ktoré vás posunie na TOP level, máme pre vás odpoveď.

Beauty školenie nového konceptu stylingu obočia

„V kráse sa vyznáme, preto pre vás vyberáme vždy len to najlepšie,“ tak znie heslo spoločnosti A.F.N.Beauty, ktorá je exkluzívnym partnerom kozmetickej značky RefectoCil pre slovenský trh. Líder na svetovom trhu s farbami na obočie a riasy ponúka profesionálom v oblasti krásy po celom svete príležitosť na individuálny a komplexný styling svojich klientov. Internetový obchod A.F.N Beauty ponúka produktové vybavenie do vášho salónu, štúdia, akadémie, školy, kúpeľne či cestovnej tašky. Najnovšie prichádza s novým kurzom stylingu obočia Intense Brow[n]s sprístupnenom už aj na Slovensku.

Nový koncept beauty školení

„Nový koncept beauty školení RefectoCil spočíva v precíznom stylingu obočia. Obočie je na našej tvári naozaj veľmi dôležité. Top obočie snáď nikdy nevyjde z módy. Intense Brow[n]s sú dlhotrvácne farby, ktoré na našej koži vykúzlia efekt tetovaného obočia, ktorý vydrží niekoľko dní. Naviac sú vodeodolné a oteruvzdorné. Nový koncept bude zameraný na precíznosť, vkus a individuálny prístup. Pre nás sú tieto atribúty veľmi dôležité. Máme ženám pomáhať skvalitniť a spríjemniť život. Každej klientke pristane niečo iné,“ hovorí beauty školiteľka Mária Mikolášová.

Líder na svetovom trhu s farbami na obočie a riasy
Líder na svetovom trhu s farbami na obočie a riasy

Prečítajte si aj: Všetko pre dokonalé obočie: Je čas zažiariť!

A.F.N. Beauty vám ponúka výber hneď niekoľkých školení 

Certifikovaný Browista od RefectoCil vie, ako upravovať obočie a riasy podľa tvaru tváre, farby vlasov a pleti a osobného typu. A teraz to môžete vedieť aj vy. Stačí ak sa prihlásite na vami vybrané školenie stránke www.afn.sk. V ponuke nájdete kurz venovaný špeciálne obočiu a riasam s inovatívnym a patentovaným systémom tónovania Intense Brow[n]s™

„Absolvent/ka kurzu browista získa kompletné poznatky v oblasti starostlivosti o obočie a oči, pretože sú vstupnou bránou do našej duše. Nie nadarmo sa to roky traduje. Bude vedieť vysoko individuálnym prístupom klientke odporučiť službu, odtieň a druh procedúry na mieru. Tak isto získa cenné vedomosti ohľadom starostlivosti o očné okolie v domácom prostredí, lebo na túto oblasť naozaj veľakrát zabúdame,“ pokračuje beauty školiteľka.

Kurz venovaný obočiu a riasam s inovatívnym a patentovaným systémom tónovania Intense Brow[n]s™
Kurz venovaný obočiu a riasam s inovatívnym a patentovaným systémom tónovania Intense Brow[n]s™

Oficiálny certifikát

Školiteľky prešli oficiálnou certifikáciou RefectoCil a sú oprávnené poskytovať odborné školenia, kurzy či tréningy zákazníkov pod záštitou výrobcov. Rady na Vás prenesú všetky skúsenosti, znalosti, rady a triky tak, aby ste boli schopní odviesť rovnakú službu vašim klientom či už v kozmetických salónoch alebo odborných školách. Školenia pozostávajú z praktickej ukážky práce, techník a neoddeliteľnou súčasťou je aj teória. Klienti tak dostanú dôležité informácie o zložení výrobkov, ich účinkoch, rizikách a tiež rady, ako zvýšiť predaj výrobkov konečnému zákazníkovi.

Priebeh kurzu

„Dbáme hlavne na to, aby sme na školení klientov naučili vysoko individuálnemu prístupu k zákazníkovi. Úprava obočia v salóne má byť zážitkom, relaxom. Najskôr si s klientom podrobne dohodneme požadovaný konečný efekt obočia. Zvolíme si po konzultácií vhodný tvar, štýl a aj odtieň. Odmastené obočie sa následne vykreslí a začnú sa vrstviť postupne jednotlivé prípravky. Počas procedúry dávame masku na oči. Relax ako vyšitý. Následne sa upraví tvar obočia pinzetou/voskom, zafixuje sa a obočie ako lusk je na svete. Môže sa ísť do sveta. Okrem praktickej časti sa na školení klient dozvie množstvo teoretických informácií, ktoré môže efektívne zužitkovať vo svojej práci.“

Offline aj online verzia

Spoločnosť A.F.N Beauty ponúka personálne školenia v offline verzii so školiteľkou v ich vlastnej školiacej miestnosti. Na výber máte skupinové rovnako aj individuálne. K dispozícii je tiež online verzia s doživotným prístupom ku kurzu s benefitom následnej online podpory pri nejasnostiach. Každé úspešné školenie je zavŕšené ziskom certifikátu od oficiálnej školiteľky značky pre SR. 

Pre koho sú školenia určené?

„Školenia odporúčam všetkým profesionálom/kam, ktorí/é chcú svojim klientom/kám poskytnúť naozaj nadštandardné služby. Obočie je najžiadanejšou službou v beauty sfére. Bez obočia nemáme výraz tváre. Čiže, každý/každá, ktorý/á sa chce vzdelávať a posúvať svoje remeslo a zručnosť vyššie, je u nás srdečne vítaná,“ prezrádza Mária Mikolášová v rozhovore pre Top Fashion.

Offline kurz

Miesto konania offline kurzu sa nachádza v školiacej miestnosti A.F.N. Beauty na ulici Gen. Svobodu v Trenčíne. Maximálna kapacita účastníkov je 6. Kurz trvá v závislosti od zručnosti cca 3 hod a cena zahŕňa:

 •  welcome drink
 • všetok materiál spotrebovaný na kurze
 • offline manuál – písané návody k jednotlivým ošetreniam
 • certifikát o zaškolení
 • drobné občerstvenie
 • 20% zľavu na prvý nákup produktov po školení

Cena ONLINE kurzu zahŕňa:

 • osobný link na stiahnutie – návod vo video formáte
 • manuál – popis jednotlivých krokov
 • doživotný prístup ku kurzu
 • online podpora
 • 20% zľavu na prvý nákup produktov 

Mohlo by vás zaujímať: Prirodzený boost pre riasy a obočie

Benefity kurzu

„Benefitov získajú hneď niekoľko. Budú vyškolené na spomínaný individuálny prístup, ako správne vybrať a vykresliť tvar obočia, odtieň obočia, ale aj štýl. Ďalej budú môcť ponúkať službu, ktorá ešte na Slovensku nie je známa, čiže budú ponúkať niečo naozaj výnimočné. Môžu rozšíriť portfólio tvojich služieb. Môžu predávať produkty pre domácu starostlivosť. Pokryjú potreby žien, ktoré nemôžu mať tetované obočie ( alebo ho nechcú) a ktorým chýbajú chĺpky. Pretože ani tá najkvalitnejšia klasická farba na obočie, žiaľ, na koži dlho nevydrží. Hybridné farby sú naozaj kozmetická revolučná budúcnosť. My ženy jednoducho chceme byť krásne, príťažlivé a mať svoju identitu. A už sa v tomto smere o seba starajú aj muži, čo hodnotím naozaj pozitívne,“ dodáva v závere rozhovoru beauty školiteľka Mária.

Viac informácii o značke RefectoCil a bližšie detaily o cene  školenia nájdete na stránke afn.sk
  2674

  Súvisiace články