Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 16. február 2023 / PR

Všetko pre dokonalé obočie: Je čas zažiariť!

Či už husté, tenké, svetlé alebo tmavé, výrazné či prirodzené- obočie je vždy dominantným prvkom na tvári, našim očiam dodáva výraznosť a dokonalý rám. V posledných rokoch sa mu konečne dostáva pozornosti, ktorú si zaslúži.

Všetko pre dokonalé obočie: Je čas zažiariť!

Vo svete krásy vládne prirodzenosť a inak to nie je ani v prípade obočia. To môžeme vďaka moderným vychytávkam a beauty pomocníkom jednoducho podčiarknuť a vyzdvihnúť jeho naturálny vzhľad. Aké sú najväčšie trendy? Magazín Top Fashion pozná odpoveď.

Aktuálny trend

Značka RefectoCil si vybudovala desaťročia skúseností v oblasti stylingových služieb obočia a mihalníc a rozpoznala aktuálny trend. Kadernícke a kozmetické salóny, ako aj Brow + Lash Bars od RefectoCil dodajú vášmu obočiu ideálny tvar, farbu, stabilitu a plnosť. Okrem profesionálnych služieb sa spoločnosť zamerala aj na produkty na domáce použitie, ktoré menia pravidlá hry. Odteraz si môžete zdokonaliť celkový vzhľad úplne novými produktmi na obočie. Inovatívna značka po prvýkrát prináša na trh dve make-up novinky. Nielenže rozžiaria celé očné okolie, ale sú dokonalým zakončením akéhokoľvek profesionálneho stylingu obočia a mihalníc.

Mohlo by vás zaujímať: Tajomstvo krásneho obočia

FULL BROW LINER

Vďaka vodeodolnej ceruzke na obočie FULL BROW LINER od RefectoCil bude obočie vizuálne vyplnené a upravené do ideálneho tvaru. Super jemná špička umožňuje presnú aplikáciu a ľahké ťahy, ktoré zdokonalia jeho tvar. Textúra obohatená o hodvábny prášok a výživné zložky vydrží až 10 hodín a je odolná voči rozmazaniu a vode.

V troch farebných odtieňoch

Jemná kefka na druhom konci pera privedie všetky chĺpky do správnej polohy. Novinka je dostupná v troch farebných odtieňoch, aby sa hodila ku každej farbe vlasov a obočia a tónu pleti. Ideálna pomôcka na predĺženie výsledku profesionálneho ošetrenia alebo na jednoduché vykúzlenie definovaného vzhľadu obočia, keď ste na cestách.

Novinka je dostupná v troch farebných odtieňoch
Novinka je dostupná v troch farebných odtieňoch

TOP vlastnosti:

 • textúra s hodvábnym práškom
 • dlhotrvajúci efekt až 10 hodín
 • vodeodolná a nerozmazateľná
 • jemný hrot pre extra presné použitie
Predtým a potom
Predtým a potom

BROW HIGHLIGHTER SET

Sada na zvýraznenie obočia od RefectoCil zaisťuje liftingový efekt a oko opticky otvorí a rozjasní. Jedinečná púdrová textúra, obohatená aj o výživné zložky, vydrží až 8 hodín a dá sa bez námahy aplikovať pod obočie. Jednoducho potiahnite ceruzku po celej dĺžke obočia a prstami jemne prejdite kontúru. Rozjasňujúca ceruzka svojim jemným trblietavým efektom opticky zdvihne očné viečko. Oči sa okamžite zväčšia a očné okolie získa žiarivý vzhľad. Špeciálne vyvinutým strúhadlom ceruzku dokonale naostríte.

Brow Highlighter Set Rozjasňujúca ceruzka s strúhadlom
Brow Highlighter Set Rozjasňujúca ceruzka s strúhadlom

Aplikácia

Naneste malé množstvo rozjasňovača pod celú spodnú líniu obočia. Obočie bude na prvý pohľad vyzerať dokonale upravené a oblúk bude krásne klenutý. Možno použiť aj do vnútorného kútika oka.

TOP vlastnosti:

 • štruktúra s hodvábnym práškom
 • dlhotrvajúci, nerozmazateľný a vodeodolný efekt až 8 hodín
 • jedinečná prášková textúra – veľmi ľahko nanášateľná
 • jemný trblietavý efekt
 • kozmetické strúhadlo špeciálne vyvinuté pre RefectoCil Brow Highlighter
Sada na zvýraznenie obočia od RefectoCil zaisťuje liftingový efekt
Sada na zvýraznenie obočia od RefectoCil zaisťuje liftingový efekt

Čas zažiariť!

Linka na obočie a zvýrazňovač obočia- dokonalé duo, ktoré môžete používať ako finiš po profesionálnom ošetrení v partnerských salónoch RefectoCil. Pri týchto dvoch produktoch si zákazníčka berie so sebou službu salónu domov - pre dlhšie trvajúci výsledok.

  2545

  Súvisiace články