Jej čiernobiely instantný svet ožíva vďaka neopozeranej kráse. Pôvabná plavovláska so zmyselným pohľadom a signifikantnou ofinou je stelesnením minimalizmu vo všetkých smeroch. Či už sa to týka oblasti módy, interiéru alebo sveta beauty. Pre magazín Top Fashion prezradila svoju rannú a večernú kozmetickú rutinu, obľúbené produkty aj najnovšie vychytávky, na ktoré nedá dopustiť.
Môj typ pleti je: Suchá a citlivá
Najväčšie problémy s pleťou mi robia: Pravdepodobne jemne rozšírené póry v oblasti nosa. No asi by som to nenazvala problémom, zvykla som si, že na mojej pleti so mnou existujú.
Produkty, ktoré používam ráno: Ráno používam hydratačnú esenciu You Dew You, ktorá je toner a sérum v jednom produkte. Mi-lu-jem ju a krásne vonia! Po nej si dám na pleť 3-4 kvapky olejového séra Bakuchiol&Squalane, ktoré zvláčňuje pleť.
Produkty, ktoré používam večer: Večer si dôkladne vyčistím a odlíčim pleť. Som noili girl, takže aktuálne používam odličovací balzam Let´s Get Naked. Na čistú pleť si zvyknem nanášať nočnú anti-age starostlivosť v podobe séra s vitamínom C alebo moju fav nočnú Mask, Sleep, Repeat.
Aby bola moja pleť zdravá a krásna: Myslím, že ak človek dlhodobo nezdravo žije a stravuje sa rovnako nedobre, odzrkadľuje sa to aj na stave jeho pleti a vtedy je jedno, čo za produkty môže používať. Snažím sa preto robiť presný opak a pokožke dopomáhať mojimi vyššie spomenutými stálicami.
Extra boost, ktorý z času na čas pleti doprajem: Keď mám čas, rada si po aplikácii olejov doprajem masáž tváre.

Produkty, na ktoré nedám dopustiť: Krémy na ruky! Moje favority sú Byredo Blanche a klasika Chanel La Créme Main. Jeden alebo druhý je vždy v mojej kabelke.
Beauty tools/ pomôcky, ktoré nechýbajú v mojej výbave: Žiadne aktuálne nepoužívam. No mám zálusk na masážny roller od Joanny Czech.
Mojou najväčšou kozmetickou závislosťou sú: Aktuálne moje obľúbené Byredo combo - lipstick v odtieni Earth Dust a Liquid Lipstick odtieň Fantôme.
Beauty/Skin influenceri, ktorých rada sledujem: Isamaya Ffrench mi rozhodne napadne ako prvá. Zbožňujem ju. A Lara Violetta! Aj keď sa moc nelíčim, vždy keď ju vidím mám chuť na full glam make-up, haha.
Najväčší beauty hriech, akého som sa dopustila: Asi každá sme si prešli teenage fázou, kedy sa odličovanie pred spaním nepovažovalo za dôležité. Teraz si to neviem absolútne predstaviť a desí ma to (smiech).
Môj najväčší kozmetický objav za poslednú dobu: Celé RMS Beauty. Vegan & cruelty free. V ich highlightery by som sa najradšej kúpala. Odtieň Living Luminizer
Instagram: @n0cka