Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Rozhovory / 29. november 2021

Beauty Day s Janou Hrmovou

Jana Hrmová je jednou z najobľúbenejších beauty influenceriek v našich končinách. Jej fanúšikovia obdivujú nielen je zručnosti v líčení, ale oceňujú aj množstvo tipov a trikov zo sveta skincare. Za svoju “beauty” kariéru už toho totiž vyskúšala viac ako dosť, no niektoré produkty si ju samu získali ako vernú zákazníčku. Presne to je prípad značky Mádara.

Beauty Day s Janou Hrmovou

Lotyšská značka Mádara sa stáva aj na Slovensku čoraz populárnejšou a získava si nielen tých z nás, ktorí dôverujú organickej a prírodnej kozmetike, ale aj všetkých tých, ktorí jednoducho veria vede a modernému prístupu. Veľkou fanynkou je aj Janka Hrmová, ktorá začala kozmetiku tejto značky používať pred niekoľkými mesiacmi a dodnes sa jej nevzdala. Ak si nejaká kozmetika alebo produkt dokáže v jej beauty rutine získať a udržať svoje pevné miesto, musí byť skutočne niečim zaujímavá a najmä funkčná.

Filozofia značky Mádara je v prvom rade založená na funkčnosti, ktorou chce dosahovať nielen krásu, ale aj zdravie pleti. To sa svojim zákazníčkam snaží prinášať vo svojich inovatívnych produktoch, ktoré využívajú oganické, prírodné zložky, avšak podložené najnovšími, modernými výskumami. Tieto produkty nevyužívajú žiadne parabény a neobsahujú syntetické konzervačné látky a vône, ani SLS. “Chémii v kozmetike sa nevyhýbam, rada kombinujem oba typy kozmetiky. Produkty si nevyberám podľa toho, či ide o prírodný alebo syntetický, ale skôr podľa zložiek a ich schopnosti. V prípade Mádary mi veľmi vyhovuje, že neobsahuje parabény a sulfáty,” vysvetľuje Jana.

@janahrmi
@janahrmi

Produkty značky Mádara používa už dlhšie, a aj keď sa jej pod ruky dostane obrovské množstvo produktov takmer každý týždeň, produkty Mádara zatiaľ nedokázali vytlačiť z jej beauty rutiny. “Už pri prvom otvorení a vyskúšaní ma značka okamžite oslovila. Doslova ma prekvapila svojou konzistenciou, z ktorej bola ihneď cítiť vysoká kvalita. Po dlhšom, pravidelnom používaní som samozrejme už ocenila aj funkciu produktov a výsledky, ktoré som s nimi dosiahla. Dnes je pre mňa Mádara doslova lovebrand,” vysvetľuje beauty influencerka.

Jedným z jej najobľúbenejších produktov tejto značky jej SOS Jelly. Ide o ľahký hydratačný gél s obsahom ružovej vody, kyseliny hyalurónovej a ďalších hydratačných zložiek. Pokožku zvláčňuje, ale aj hydratuje bez toho, aby ju zbytočne zaťažil či dokonca upchával póry. Práve vďaka svojmu ľahkému zloženiu je vhodný pre každý typ pleti, od suchej a dehydratovanej cez normálnu až po mastnú. Mastná, zmiešaná pleť so sklonom k tvorbe nedokonalostí tiež ocení jej schopnosť eliminovať začervenanie a zápalové procesy. “SOS Jelly mi veľmi pomohol, keď som mala zhoršenú pleť a silné akné. Mám zmiešanú pleť so sklonom k tvorbe nedokonalostí, no vďaka tomuto produktu sa moja pleť dostala do normálu. Má skvelé zloženie, obsahuje viacmolekulovú kyselinu hyalurónovú, čo je už len sama o sebe perfektná zložka, ale tiež aj prebiotiká a probiotiká. Mala som pocit, že dokonca pomáha lepšie hojiť samotné akné,” hovorí Janka a dodáva, že ide o skutočne must-have produkt pre každého.

V Jankinej beauty rutine nechýbajú ani ďalšie produkty tejto značky, či už ráno alebo večer. “V rannej rutine nesmie chýbať Vitamin C Illuminating Recovery Cream, ktorý poskytuje dôkladné rozjasnenie pleti, nehovoriac o ďalších benefitoch, ktoré céčko pleti ponúka - od podpory tvorby kolagénu až po antioxidačné vlastnosti. Večer zase používam Deep Moisture Balancing Fluid a keď mám pocit, že moja pleť potrebuje viac výživy, ako napríklad počas jesene a zimy, tak pridám pár kvapiek Superseed Radiant Energy Facial Oil,” vysvetľuje.

Hydratačný fluid je špeciálne navrhnutý tak, aby dokázal pomôcť s regeneráciou najhlbších vrstiev kože a pomáhal s dôkladnou výživou a hydratáciou. Vďaka malinovému extraktu tiež reguluje tvorbu mazu a predchádza vzniku čiernych bodiek. Kyselina hylaurónová zase zabezpečuje zachovanie pružnosti, pevnosti aj výživy a hydratácie pokožky. Tento produkt však ocenia aj všetci, ktorých trápi suchá či zapálená pokožka, pretože fluid ju dokáže aj upokojiť.

@janahrmi
@janahrmi

Superseed Radiant Energy Facial Oil je zase unikátny blend 9 vzácnych olejov, ktoré boli špeciálne namiešané tak, aby pleti prinavrátili krásu a jas. Obsahuje čučoriedkový, brusnicový olej, oleje ostružiny moruškovej, rasce čiernej a petržlenku, ale aj zlatej jojoby, boráka a tekvice. Do pokožky sa okamžite vstrebe a nezanecháva ju mastnú, ani neupcháva póry. Pleť je po ňom nádherne vyživená a prejasnená, pôsobí energicky a omladene. “Keďže mám prirodzene mastnejšiu pleť a navyše so sklonom ku akné, olejom som sa vždy vyhýbala. Mala som pocit, že moja pleť jednoducho neznesie žiaden typ oleja, no po vyskúšaní tohto koktejlu sa to úplne zmenilo. Póry skutočne neupcháva a pleť je po ňom už na pohľad zdravá a krásna,” hovorí Janka.

 

Všekty must-haves Janky Hrmovej, ale aj ďalšie produkty značky Mádara nájdete v ponuke IMK Organics na webe www.imkorganics.sk.

 

Foto: IMK Organics, archív Janky Hrmovej / Instagram

    2388

    Súvisiace články