Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 4. november 2021

Ako nosiť pančuchy túto sezónu?

Aj keď nás počas jesene vonku nečaká úplne ideálne počasie a častokrát sa musíme vyrovnávať s nepriaznivými podmienkami, neznamená to, že musíme zabudnúť na šaty, sukne a celkovo kratšie kúsky. Stačí ich vhodne doplniť pančuchami, ktoré nám poskytnú potrebnú vrstvu tepla a ochrany. Ako ich však nosiť so štýlom a naplno využiť ich potenciál?

Ako nosiť pančuchy túto sezónu?

Foto: @vitaliia

 

Nesprávne proporcie

Nie každá dĺžka sa však ku pančuchám hodí. Skvelým príkladom sú napríklad midi sukne, ktoré odhaľujú len kúsok kože. V kombinácii s čižmami a pančuchami môže outfit vyznieť trochu rozladene. Na druhej strane veľmi harmonicky pôsobí kombinácia s kúskami, ktoré sú kratšie - od kolien vyššie. Nezáleží pritom, či siahnete po bermudách, hotpants, minisukni či šatách.

@lucywilliams02
@lucywilliams02

Pančuchy pri slávnostných príležitostiach

Na jeseň začína sezóna rôznych večierkov či osláv, ktoré končia až niekedy na Fašiangy. Pri týchto príležitostiach vyťahujeme slávnostnejšie, formálnejšie outfity, ktoré im však častokrát chýbajú práve pančuchy. Najčastejšou kombináciou sú síce neformálne outfity s čižmami, avšak pančuchy dokážu veľmi štýlovo vyznieť aj v špicatých lodičkách v kombinácii s LBD.

@camillecharierre
@camillecharierre

Čierna nie je jediná možnosť

Áno, čierne pančuchy sú klasika, no neznamená to, že nemôžete vyskúšať aj iné farby alebo dokonca vzory! Stačí sa inšpirovať jednou z našich najobľúbenejších módnych ikon - Blair Waldorf. Jej outfity s farebnými pančuchami sú dnes doslova legendárne. Osviežite nimi každý outfit, aj tie jednoduchšie a klasickejšie. Svoje o tom vie aj dizajnérka topánok Amina Muaddi, ktorá ku svojej kolekcii navrhla aj jedovato zelené pančuchy v spolupráci so značkou Wolford! Vyhýbať sa nemusíte ani rôznym vzorom, vždy však platí - všetko s citom!

@blaireadiebee
@blaireadiebee

Kombinujte s farebnými topánkami

Mnoho z nás sa bojí kombinovať viacero farieb v outfite a pri pančuchách to platí ešte o niečo viac. Práve preto si ku pančuchám väčšinou obúvame čierne topánky. Nie je to vôbec nesprávne, no niekedy to môže dopadnúť nudne alebo opozerane. A pritom máte toľko možností! Pančuchy skvelo vyzerajú napríklad s topánkami s metalickým efektom, s bielymi čižmami alebo alebo s farebnými lodičkami.

@leiasfez
@leiasfez

Foto: Instagram

    1182

    Súvisiace články