Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 22. október 2021 / PR

Vykročte do jesene udržateľne

Nájsť kvalitné a zároveň štýlové topánky je poriadna výzva. Keď sa k tomu pridá ešte aj požiadavka udržateľnosti, takáto úloha je takmer nesplniteľná. Vďaka novej jesennej kolekcii značky Högl však už nemusíte ďalej hľadať, nájdete v nej všetko, čo váš jesenný šatník môže potrebovať.

Vykročte do jesene udržateľne

Ponuka značky Högl je vždy elegantná, kvalitná a zároveň komfortná. To svoje si v nej nájde väčšina z nás pretože je aj zároveň rôznorodá. Teraz však posúva svoje hranice ešte o niečo ďalej a to smerom k udržateľnosti. Jesenno-zimná kolekcia bola totiž vytvorená s myšlienkou exkluzivity, udržateľnosti a nadčasovosti.

Kolekcia Högl AW21 je plná rôznych kúskov pre rozličné štýly. Či už hľadáte klasickú eleganciu, punkovú modernu alebo športový komfort, nájdete v nej to pravé pre seba. Jesenný šatník by mal byť založený na kvalitnej obuvi keďže práve topánky sú základným predpokladom toho, že premenlivé, častokrát sychravé počasie zvládneme s ľahkosťou. Kvalita, do ktorej totiž investujete vám totiž zabezpečí nielen komfort, teplo a ochranu, ale aj dlhú výdrž počas nasledujúcich rokov.

Dizajn s nadčasovým duchom

Nadčasovosť hrá v udržateľnosti veľmi dôležitú rolu. Takéto kúsky totiž prežijú medzi neustále meniacimi sa trendami, čo z nich robí skvelú investíciu. Vynosíte ich tak niekoľko sezón, nielen vtedy, keď je aktuálny štýl trendy. V kombinácii s kvalitou je to stávka na istotu, ktorú počas rokov oceníte.

Kolekcia Högl AW21 bola aj z tohto dôvodu navrhnutá v nadčasovom duchu, čo sa odrazilo nielen na výbere a kombinácii materiálov, ale aj na farbách a siluetách. Základom sú čisté línie a klasické prvky, ktoré dopĺňajú detaily odrážajúce aktuálnu dobu. Kolekcia je pritom rozdelená na dve kategórie - Essentials a Weekend. Prvá je tradičnejšia, klasická s nádychom trendov aj vintage štýlu, zatiaľ čo Weekend je ležérnejšia a odvážnejšia.

Jednotlivé modely sú inšpirované športovým lifestylom a dominujú v nich napríklad hrubé podrážky či vojenské elementy. Tie dopĺňajú svetlé, neutrálne farby ako nude, krémová alebo jemne fialová, ktoré do kolekcie prinášajú nádych moderného dizajnu a ženskosti. Chýbať nemôže ani hnedá, karamelová či oriešková, farby charakteristické pre obdobie jesene, ktoré sa zároveň veľmi jednoducho kombinujú a sú univerzálne.

Nosným materiálom kolekcie je mäkká koža nappa, ktorá sa môže pochávliť certifikátom kvality v zlatej kategórii LWG. Dopĺňa ju koža nubuk, ktorá je typická svojim vintage vzhľadom, ktorý sa počas nosenia mení do ešte krajšej podoby. V tejto kolekcii však majú svoje miesto aj recyklované materiály ako strech a nylon (Econyl), ktoré sú nielen udržateľné, ale aj pohodlné. Podošvy sú zase vyrobené z recyklovateľného materiálu EVA a podšívky boli vyrobené z certifikovanej kože či bavlny z certifikátom OEKO-tex. Kolekciu dopĺňa aj recyklovaný kašmír.

Skvelé zladenie

Jeseň samozrejme nie je len o topánkach, na scénu prichádzajú aj rôzne bundy či kabáty, ktoré sú práve v tomto období takisto veľmi dôležité. Nároky na jednotlivé kúsky sú zároveň vysoké pretože musia prepájať nielen dizajn a funkčnosť, ale aj kvalitu. V kolekcii Högl AW21 preto nájdete aj nové vegánske kúsky ako bundy, košele a kabáty, ktoré boli po prvýkrát vyrobené z vegánskej kože! Samozrejme každý kúsok je založený na filozofii značky, ktorý stojí na kvalite a nadčasovosti. Takto môžete svoj šatník jednoducho doplniť o spoľahlivé, štýlové kúsky, ktoré sú zároveň priateľskejšie aj k nášmu životnému prostrediu.

Obajvte celú kolekciu Högl v Aupark Shopping Centre ešte dnes!

    801

    Súvisiace články