Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 22. december 2022

Nová kolekcia pre všetky formy pohybu: na svahy aj treky

Fyzická aktivita bez obmedzení. To je hlavný motív kampane Zimný manifest od 4F, ktorá prichádza s kúskami na snowboarding, lyžovanie či turistiku.

Nová kolekcia pre všetky formy pohybu: na svahy aj treky

Zimu si každý predstavuje a vychutnáva inak, podľa vlastných predstáv. Na tejto myšlienke je postavená kolekcia jeseň-zima od 4F, ktorá vyzýva: Bavme sa a buďme aktívni!

Sloboda a zábava

Zimné športy sú predovšetkým o pohybe, zábave a emóciách, ktoré ich sprevádzajú. Značka 4F vo svojom manifeste dokazuje, že zimu môžeme tráviť mnohými spôsobmi: na horách, turistike, svahoch alebo zábavou s deťmi na snehu. Preto bola kolekcia jeseň-zima navrhnutá s ohľadom na takéto rôznorodé aktivity.

„Podporujeme všetky formy pohybu a ukazujeme, že zima nemusí vyzerať tak, ako má. Zažívame dobrodružstvá podľa vlastných predstáv, pričom si pamätáme, že najdôležitejšie je budovať vzťahy a užívať si, že sme sami sebou. Sami si formujeme realitu, prejavujeme slobodu a užívame si daný moment,“ hovorí Magdalena Warchoł, marketingová riaditeľka OTCF.

Technológie v dizajnovom prevedení

Keďže pohybu sa ani v zime nekladú medze, značka 4F prináša oblečenie, ktoré je pohodlné, funkčné, no rovnako aj dizajnové. Aj preto sa neobmedzuje len na jeden farebný odtieň, ale v kolekcii prináša množstvo farieb – od neutrálnej béžovej a sivej až po intenzívnu červenú a oranžovú. Jednotlivé prvky kolekcie sú technologicky prepracované a prispôsobené rôznym poveternostným podmienkam.

Kolekciu tvorí okrem iného lyžiarske, snowboardové a trekingové oblečenie, termo a termoaktívna bielizeň, obuvi a doplnkov. Medzi piliere kolekcie patria zimné bundy s prírodným a syntetickým páperím alebo modely s vodeodolnými technológiami. Membránové bundy majú aj šikovné vrecká na zips na skipas alebo snežný pás, ktorý umožňuje integráciu bundy s nohavicami. Všetky modely búnd tak poskytnú teplo a pohodlie, kdekoľvek vás vaše zimné cesty zavedú.

Termo a termoaktívna spodná bielizeň vďaka technológii 4F Dry pomáha udržiavať správnu telesnú teplotu a má rýchloschnúce vlastnosti. Pre extra teplo siahnite po modeloch s technológiou 4F Warm. Izoluje teplo generované telom, takže sa budú hodiť nielen na zjazdovku, ale aj zábavu v Après-ski.

735

Súvisiace články