Mladá dizajnérka Amina Muaddi dobila svet topánok, získala si zástupy fanúšikov vrátane svetových celebrít zo sveta showbusinessu, módy, filmu či umenia. Jej dizajny patria k najvyhľadávanejším a zároveň najinovatívnejším kúskom, ktoré si postupne budujú kultový status. Teraz však dizajnérka vstupuje do nového sveta, ktorý topánky skvelo dopĺňa. Pomôže jej v tom kolaborácia so značkou Wolford.

 

kolaborácia amina muaddi wolford pančuchy ponožky móda dizajn

 

Pančuchy a topánky k sebe nedomysliteľne patria. Správna kombinácia týchto dvoch kúskov dokáže vytvárať najrôznejšie výsledky, od elegantných cez extravagantné, no v každom prípade ide o veľmi silnú dvojicu. Spojenie značky Wolford, ktorá patrí k popredným výrobcom luxusných pančúch, ponožiek a spodnej bielizne, a talentovanej dizajnérky Aminy Muaddi tak znie ako niečo, čo určite nechceme zmeškať.

 

Amina Muaddi x Wolford 3

 

V spoločnej kolaborácii Amina Muaddi x Wolfrod nájdete pestrú ponuku kúskov, ktorá začína pri ponožkácha končí až pri šatách. Založená však je na remeselnej zručnosti s nadčasovým nádychom, ktorá je typická pre obe značky. Inovatívny prístup a element prekvapenia, ktoré dizajnérku preslávili takisto nemôže chýbať. Vznikla tak kolekcia plná sebavedomia, odvahy a ženskej sily.

 

Wolford x Amina Muaddi 1

 

V kolekcii nájdete ponožky, avšak nie hocijaké, vybrať si môžete z koženej alebo latexovej verzie. Chýbať nemôžu ani sieťované pančuchy vo viacerých farbách, jednofarebné aj vzorované pančuchy, či dokonca legíny. Medzi oblečením zase nájdete elegantné body, overal a šaty, pričom každý z týchto kúskov vyniká modernou víziou ženkosti.

 

50794 3121 004 B M B2BL  79206 7005 004 B M B2BL  52865 1300 004 B M B2BL 

 

Celá kolekcia Amina Muaddi x Wolfrod je dostupná v predaji na webe Wolford, ale aj vo vybraných butikoch značky po celom svete.

 

Foto: archív značiek

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 10.sep 2021

Travel Stories s Barborou Bruškovou

Svet modelingu a cestovanie sú prepojené. Každá modelka je počas celej kariéry nútená cestovať nielen z mesta do mesta, ale...


Dizajn | 09.sep 2021

Tiffany & Co. predstavuje kolaboráciu s ...

Newyorský umelec Daniel Arsham bezpochyby patrí k najobľúbenejším osobnostiam v módnom priemysle. Na konte má už spoluprácu so značkami ako...


Cestovanie | 02.sep 2021

Travel Stories s Bé Hà Nguyen

Sympatická Youtuberka Bé Hà je stelesnením pozitívnej energie, ktorú šíri prostredníctvom svojho Youtube kanálu, ale aj Instagramu. Pred pandémiou bola...


Cestovanie | 23.aug 2021

Glamour camping po Európe

Rozmýšľate nad dovolenkou, no nemáte veľmi chuť na klasické hotely a kamping nie je veľmi váš štýl? Práve pre také...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...