Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 9. júl 2024

Dear Frances predstavuje kabelky

Obľúbená anglická značka topánok je známa minimalistickým dizajnom a kvalitou. Možno vám názov nič nehovorí, ale ich modely určite poznáte.

Dear Frances predstavuje kabelky

Ak ste ešte náhodou toto leto nevideli ich priehľadné Balla baleríny, musíte žiť v jaskyni. Je niekoľko značiek, ktoré svojim spracovaním a tvarom na rozoznanie nepotrebujú logá. K tomuto statusu smeruje aj Dear Frances a svoju cestu potvrdzuje aj prvou kolekciou šiestich kabeliek.

“Počas rokov vyrábania topánok sme skutočne zistili kto je Dear Frances ženou. Sme v bode, v ktorom cítime prirodzenú potrebu obliekať a zaujať ju aj inými spôsobmi. Topánky a kabelky spolu fungujú”, opisuje vznik novej produktovej kategórie zakladateľka a kratívna riaditeľka značky, Jane Frances.

Línia kabeliek je milostným dopisom a vyznaním lásky talianskemu spracovaniu kože. Samotná Jane začala kariéru v Taliansku, kde sa učila tradičné techniky výroby topánok. Na začiatku mala pocit, že poctivé remeslo oceňujú len veľmi klasické a staromódnejšie značky a tie, ktoré s dizajnom experimentujú viac, už na spracovanie príliš nedbajú. Dear Frances založila, aby skĺbila moderný dizajn a kvalitnú výrobu.

Text: Kristína Jančar
    371

    Súvisiace články