Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 4. november 2021 / PR

Zdravá a krásna pokožka s produktami chorvátskej značky Skintegra

Príbeh značky Skintegra sa začal nezvyčajne. Známa chorvátska redaktorka a komentátorka krásy Jelena sa roky snažila mať krásnu pleť podľa toho, čo denne prezentovala vo svojich vstupoch. Po čase však zistila, že nech skúša čokoľvek, na jej pleť to skrátka nefunguje. Vtedy sa rozhodla, že nebude pasívne písať a informovať o veciach, ktoré nefungujú, opustila svet žurnalistiky a rozhodla sa vytvoriť kozmetickú značku Skintegra.

Zdravá a krásna pokožka s produktami chorvátskej značky Skintegra

Dnes už overená, osvedčená a obľúbená chorvátska značka kozmetiky Skintegra prináša už aj na slovenský trh portfólio výrobkov s progresívnymi a komplexnými formuláciami. V každom produkte sú využité klinicky overené účinné látky, ktoré spĺňajú kritériá najmodernejších znalostí o liečbe predčasného starnutia pokožky, akné, komedónov, pigmentácií a rozšírených pórov. V ich zložení nájdete účinné koncentrácie vitamínov C a E, kyseliny hyalurónovej, mliečnej, salicylovej a glykolovej, niacinamidu, upokojujúcich zložiek ako panthenol, bisabolol a alantoín a mnohých rastlinných extraktov, ako je zelený čaj, sladké drievko, ženšen, ginko a resveratrol.

Eshop kremkrem.sk ponúka široký výber produktov značky Skintegra. Jednotlivé produkty na rôzne typy pleti si klient môže skombinovať intuitívne podľa vlastných preferencií a potrieb, ale aj si vybrať z už pripravených sád zameraných na konkrétny typ pleti.

Bestsellerom kolekcie Skintegra je už dlhodobo sérum Architect, určené na spomalenie prejavov starnutia pleti, pre pleť so sklonom k nedokonalostiam a pleť s viditeľným poškodením UV žiarením. Obsahuje 1% účinnej látky bakuchiol, ktorá je ideálna aj pre pleť, na ktorú nie je možné aplikovať retinol.

Na momentálne chladné obdobie jesene a zimy je vyhľadávaným kozmetickým produktom krém Úna. Tento univerzálny, reparačný a neutrálny krém je vhodný na suchú až veľmi suchú pleť. Ku krému je možné vystaviť si kompletnú rutinu pre citlivú pleť s čistiacim produktom, krémom i sérom.

Viac informácií: www.kremkrem.sk

    1223

    Súvisiace články