Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 15. marec 2023 / PR

Intenzívna hydratácia s Medik8

Pokiaľ vaša kozmetická polička vyzerá podobne ako redaktoriek Top Fashion, používanie sér pre vás nebude žiadnou novinkou. Sérum vnímame ako pracovný nástroj na každodenné doplnenie a posilnenie rutinnej starostlivosti o pleť, ale zároveň sa môže zamerať na konkrétny problém pleti.

Intenzívna hydratácia s Medik8

V jarnom období býva pleť často dehydrovaná a mdlá. Medik8 predstavuje intenzívne gélové hydratačné sérum Hydr8 B5 Intense. Vďaka kombinácii kyseliny hyalurónovej s rôznou molekulárnou hmotnosťou, vitamínu B5 a unikátneho komplexu troch aktívnych látok zvyšuje hydratáciu pokožky. Účinné zložky séra spúšťajú prirodzenú tvorbu kyseliny hyalurónovej v koži, spomaľujú jej rozpad a v synergii s topicky aplikovanou kyselinou hyalurónovou pokožku okamžite zahŕňajú vlahou pre celodenný príjemný pocit.

Hydr8 B5 Intense

Ľahké sérum je obohatené o prirodzene zvlhčujúce faktory, ktoré formujú vnútorný hydratačný systém pokožky. Ak funguje tento systém správne, pleť je pružná, vyživená a zjemnená. Sérum navyše obsahuje panthenol (vitamín B5), ktorý napomáha pleti zadržať v sebe vlahu a podporuje regeneráciu kožných buniek.

Hydr8 B5 Intense
Hydr8 B5 Intense

Hlavnou hviezdou produktu je kyselina hyalurónová s rôznou molekulárnou hmotnosťou, ktorá zaisťuje hydratáciu všetkých vrstiev kože. V najvyšších vrstvách pleti utvára Hydr8 B5 Intense jej zásobáreň pre ešte väčšiu sviežosť a elasticitu. Spoločne s obsiahnutými prirodzene zvlhčujúcimi faktormi, ako sú aminokyseliny, mastné kyseliny a sodium PCA, ktoré sa v koži prirodzene formujú, napomáha zachovaniu obsahu vlahy v pleti. Pleť si vďaka tomu udržuje celistvosť pre svoje najlepšie fungovanie a zdravie.

Prečítajte si aj: Rozhovor so zakladateľkou kozmetickej značky Anna Brandejs

Hyd8 B5 Intense je ideálne na:

  • Navýšenie hydratácie v pleti
  • Zmiernenie podráždenia a spomalenie starnutia pleti pri aplikácii kyseliny retinovej či AHA kyselín
  • Intenzívnu hydratáciu problematickej pleti náchylnej k upchávaniu pórov
  • Navýšenie účinku dermokozmetických ošetrení ako je mezoterapia , IPL, injekčne aplikované výplne, chemický peeling, laserové omladenie, dermabrázia a pod.
Viac informácii na www.annabrandejs.sk
    288

    Súvisiace články