Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne prehliadky / 31. august 2022

Top momenty svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2022

Svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look 2022, ktoré sa konalo v Prahe, má svojich víťazov.

Top momenty svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2022

V Španielskej sále Pražského hradu sa v utorok 30. augusta uskutočnilo 39. svetové finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2022. Finálneho súboja sa zúčastnilo top 30 finalistov vybraných z tisícov uchádzačov z viac ako 100 rôznych národností. Top finalisti sa pripravovali v nádhernom prostredí hotela Andaz Prague. Po 15 rokoch sa tak svetové finále súťaže konalo v Čechách.

Porota zložená z modelingových odborníkov

O nových nádejach svetového modelingu rozhodovala porota zložená z odborníkov v oblasti módy, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov. Do poroty zasadli taktiež odborníci z top managementu Elite: Chris Gay, Vick Mihaci a Jennifer May Cope. Svetového finále sa zúčastnil rovnako aj CEO Elite World Paolo Barbieri, či supermodelka Daniela Peštová. Tohtoročnému 39. svetovému finále dominoval odkaz na ikonické supermodelky akými sú Cindy Crawford, Alessandra Ambrosio, Lara Stone alebo Gisele Bündchen, ktorým Elite Model Look odštartoval kariéru.

Na svetovom finále nechýbala ani česká topmodelka Tereza Maxová
Na svetovom finále nechýbala ani česká topmodelka Tereza Maxová

"Sme nesmierne hrdí na všetkých našich finalistov za ich tvrdú prácu, energiu a profesionalitu. Sú našou ďalšou generáciou talentov a tento ich krásny debut znamená začiatok mnohých medzinárodných modelingových kariér." hovorí Jennifer-May Cope, riaditeľka Elite Model Look.

Slovensko reprezentovala víťazka národného kola Timea Smaržíková
Slovensko reprezentovala víťazka národného kola Timea Smaržíková

Víťazi svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2022

Víťazkou svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2022 sa napokon stala Majda John Peter z Južného Sudánu a víťazom zvoleným porotou zloženou z odborníkov Španiel Sergi Shan. Slávnostný gala večer im otvoril dvere do sveta módneho priemyslu a my im v mene magazínu Top Fashion srdečne blahoželáme!

Víťazi svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2022 
Víťazi svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2022 

Významní hostia

Slávnostného finálového večera sa zúčastnili aj významní hostia: Dagmar Havlová, Jitka Schneiderová, Zuzana Stivínová, Liběna Rochová a taktiež topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, napríklad Eva Klímková, Jana Tvrdíková, Barbora Podzimková, Denisa Dvořáková, Michaela Kocianová, alebo Michaela Hlaváčková a Sasha Gachulincová.

Večerom sprevádzal Adam Pavlovčin alias Adonxs

„Som veľmi rád, že sme mali možnosť zorganizovať po 15 rokoch svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look v Prahe. Teší ma, že diváci ocenili náš koncept, ktorý bol spojením barokovej hudby s geniálnym Nobody Listen, hudobným dramaturgom večera. Jedinečná energia Adama Pavlovčina, ktorému režisérka zverila okrem spevu i moderovanie, bola tým, čo som chcel ukázať aj zahraničným hosťom - a to, že rovnako u nás máme spevákov svetového formátu,“ hovorí Saša Jány.

Česká republika sa môže od roku 1992, odkedy sa súťaž v krajine organizuje, pýšiť najvyšším počtom svetových víťazstiev. Prvé miesta získali Linda Vojtová, Denisa Dvořáková , Eva Klímková, Barbora Podzimková, Jana Tvrdíková a Amélie Konšelová.

    879

    Súvisiace články