Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne prehliadky / 6. júl 2022 / PR

Chanel Haute Couture 2022

Kolekcia CHANEL jeseň-zima 2022/23 Haute Couture od Virginie Viard ožíva v grafických siluetách upravených vzácnymi tvídmi a sofistikovaným zdobením.

Chanel Haute Couture 2022

Nová kolekcia priniesla rozpoznateľné a známe prvky ako tvíd, kostými a nezameniteľný skromný pôvab. Nechajte sa vniesť do atmosféry prehliadky Chanel Haute Couture, ktorá sa konala v parížskom parku Bois de Boulogne.

"V tejto novej kolekcii sú obleky a dlhé šaty presne také, ako si ich predstavovala Mademoiselle Chanel v tridsiatych rokoch minulého storočia. Priliehajú na telo, aj keď tu majú výrazné ramená,“ hovorí kreatívna riaditeľka módneho domu Chanel, Virginie Viard „Paleta farieb pozostáva z jasne zelenej, khaki, béžovej, ružovej, čiernej a striebornej."

Modely z najnovšej kolekcie vzdávajú hold jazdeckému centru, v ktorom sa show konala, pričom niektoré kúsky sú doplnené klobúkmi a mohutnými kovbojskými čižmami. Prvý look- odvážna kelly zelená bunda a sukňa, nastavili ležérny tón. Nechýbal dlhý kabát, office kostýmy, nohavice v štýle capri či svadobné šaty.

V rytme Couture

Pharrell Williams prijal pozvanie pozvanie Virginie Viard a otvoril prehliadku Haute Couture pre sezónu jeseň-zima 2022/23 exkluzívnou skladbou pre módny dom, ktorú predstavil v krátkom filme Xavier Veilhan. Hudobník a ambasádor CHANEL, predviedol jeden zo svojich prvých hudobných talentov – hru na bicie. Oblerčený v tvídovom saku vyšívanom striebornými geometrickými motívmi.

Realita Haute Couture

V snovom filme Xaviera Veilhana pre prehliadku Haute Couture jeseň-zima 2022/23 cestujú ambasádorka CHANEL Charlotte Casiraghi, Sébastien Tellier, modelka Vivienne Rohner a samotný umelec v neustálom pohybe po fantazijných krajinách. Od historických automobilov a monumentálnych nástrojov až po geometrické žraloky. Séria odhaľuje poetické prvky z Veilhanovho umeleckého vesmíru, kde sa sochárstvo, hudba a tanec prelínajú s kolekciou CHANEL Haute Couture.

    1096

    Súvisiace články