Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne prehliadky / 5. máj 2022

Nová kolekcia CHANEL Cruise pre sezónu 2022/23

Z Paríža priamo do Monte- Carla. Prehliadka najnovšej kolekcie Chanel Cruise pre sezónu 2022/23 odráža energiu Monaka a časy, ktoré v ňom strávil Karl Lagerfeld.

Nová kolekcia CHANEL Cruise pre sezónu 2022/23

Pre prehliadku najnovšej kolekcie CHANEL Cruise si kreatívna riaditeľka módneho domu,Virginie Viard, vybrala Monte-Carlo „Pre mňa je Monako predovšetkým vecou pocitov. Spája sa mi s Karlom, Caroline a Charlotte,“ hovorí Virginie Viard. „Už od začiatku som vedela, že tam, a presnejšie v hoteli Beach, usporiadame šou. Okrem toho o tom sníval aj samotný Karl. Z tohto nádherného miesta je možné zahliadnuť jeho vilu La Vigie. Nikdy nezabudnem na časy, ktoré som tam strávila: terasy a balkóny, veľké dáždniky, koše kvetov. Toľko krásy.“

Upútavky novej kolekcie v réžii umeleckého a kreatívneho dua -Sofie a Romana Coppolových predstavujú skupinu dievčat, ktoré si užívajú výlety loďou, kúpanie sa v mori alebo motoristické športy. Teaser nám už vopred priblížil, v akom duchu sa bude niesť celá kolekcia.

Ikonický tvíd, kvety a flitre

Kolekcia Chanel Cruise 2022/23 evokuje športovú atmosféru, ale nielen to. Nájdete v nej aj veľa tvídových alebo hodvábnych kombinéz podšitých svetlou froté látkou. Mnoho flitrov a kvetov tvaruje vyšívané plastróny, ktoré zdobia tenké prúžkované dlhé košeľové šaty s bielymi vysokými goliermi, ktoré vzdávajú hold Karlovi či flitrované polnočné modré šaty alebo topy s chrbtom, ktoré sa nosia cez široké nohavice.

Lesklé prvky

Čierne saténové topánky inšpirované baletom Monte-Carlo a špičkou tanečníc, zdobia tenké štrasové pracky. Tašky majú tvar tenisových rakiet. Lesklé prvky sú pretavené do asymetrických čiernych sukní alebo nariasených šiat. Elegantné looky predvádzajú topmodelky ako Grace Elizabeth či Abby Champion, ktoré dodávajú kolekcii ten správny šmrnc.

Živé spomienky

„Prvýkrát som Caroline videla na pláži v Monaku. Mala na sebe obtiahnuté čierne šaty, veľmi tenké pančuchy a opätky,“ prezradila Virginie Viard, ktorá nechala svoje spomienky ožiť v najnovšej kolekcii Chanel Cruise. Letné looky pripomínajú ľahký teplý vánok, horúcu dovolenkovú noc či prechádzku promenádou Monaka. Modely sú navrhnuté so živých spomienok kreatívnej riaditeľky a patria k histórii módneho domu Chanel.

Pozrite si prehliadku najnovšej kolekcie CHANEL Cruise pre sezónu 2022/23

„Monaco je skrátka neoddeliteľnou súčasťou histórie CHANEL. Prežili sme tam veľa šťastných chvíľ."

#CHANELCruise

1526

Súvisiace články