Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Gastro / 10. jún 2024 / PR

Top letný recept na ľadovú kávu

Nová letná kolekcia Nespresso je inšpirovaná atmosférou stredomorskej riviéry.

Top letný recept na ľadovú kávu

Žiarivé farby, letná nostalgia a osviežujúce ľadové kávy. Nová kolekcia Unforgettable Mediterranean Summer, ktorá vznikla v spolupráci so spoločnosťou Pantone, ponúka v limitovanej edícii káv a príslušenstva pohlcujúci zážitok. Podľa svetovej jednotky v oblasti farieb je hviezdou tohtoročnej sezóny žiarivá mandarínková oranžová, ktorá vás prenesie do dní zaliatych slnkom.

Nezabudnuteľné stredomorské leto

Farebná kolekcia zahŕňa osviežujúce ľadové kávy – vrátane novej príchuti v limitovanej edícii – a exkluzívne navrhnuté príslušenstvo ku káve. To všetko potom dopĺňajú sofistikované kávové receptúry, ktoré potešia vaše chuťové poháriky a zlepšia náladu.

Inšpirovaná luxusnými destináciami

Značka Nespresso spojila svoje sily s odborníkmi z Inštitútu farieb Pantone, aby mohla vytvoriť senzorickú paletu odkazujúcu na ikonické stredomorské pobrežné mestečká, v ktorej hlavnú úlohu zohráva odtieň Mandarin Orange, ktorý dopĺňajú Habanero Gold, Muskmelon, Aquarelle a Blue Lolite. S touto limitovanou edíciou, ktorá bola navrhnutá na prípravu s ľadom, sa stáva každý dúšok nezabudnuteľnou cestou, či už je jej cieľom osviežujúca grécke Freddo Cappuccino, alebo nekonečne štýlové talianske Caffè Shakerato.

Káva určená na prípravu s ľadom

Horúce letné dni vítame s kávami, ktoré najlepšie chutia na ľade! Lahodná zmes Sunny Almond Vanilla Flavour Over Ice pre systém Vertuo je jemnou a osviežujúcou ochutenou kávou s ľahko opraženými zrnami Arabika a pripomína morskú plavbu. Táto nová ochutená káva sa predáva v zberateľských krabičkách Habanero Gold, ktoré boli navrhnuté v spolupráci s firmou Pantone.

Sunny Almond Vanilla Over Ice
Sunny Almond Vanilla Over Ice

Osviežujúce letné receptúry 

Nové  receptúry Nespresso sú spôsobom, ako zachytiť letnú náladu v pohári, či už si ich budete vychutnávať na raňajky, po obedňajšej pauze, alebo ako večerné potešenie. V kávovej receptúre Golden Sunrise Delight sa spája sladká chuť medu a jemné tóny citrónovej kôry, ktoré vám osladia slnkom zaliate dni. Pokiaľ chcete zažiť obohatenú verziu tradičného cold brew, vyskúšajte receptúru Seaside Cream Cold Brew, v ktorom sa chuť kávy Cold Brew Style Intense kombinuje a mieša s karamelovým sirupom, pretrepanou smotanou, soľou a ľadom. 

Golden Sunrise Delight

Pripravte si lahodnú kávovú receptúru s kapsulou Sunny Almond Vanilla Over Ice.

Čo budete potrebovať?

 • 2 ks Kocky ľadu
 • 15 g Med
 • 120 ml Studené mlieko
 • 1 kapsula Sunny Vanilla Almond Over Ice
 • Na ozdobu: Mandle, citrónová kôra, med

Príslušenstvo:

 • Small Barista Recipe Glass (350ml)
 • Šľahač mlieka Aeroccino
Small Barista Recipe Glass
Small Barista Recipe Glass
Šľahač mlieka Aeroccino
Šľahač mlieka Aeroccino
Sunny Almond Vanilla Over Ice
Sunny Almond Vanilla Over Ice

Ako pripraviť receptúru?

 1. Do menšieho pohára Barista Recipe Glass vložte 2 kocky ľadu a 10ml medu.
 2. Do šľahača mliečnej peny Aeroccino nalejte 120 ml mlieka a spustite prípravu studenej mliečnej peny.
 3. Hotovú studenú mliečnu penu nalejte do pohára na ľadové kocky a med (do ¾ pohára).
 4. Navrch pripravte 80 ml kávy Sunny Almond Vanilla Over Ice.
 5. Receptúru dozdobte plátkami mandlí a citrónovou kôrou. Pre extra sladkosť pokvapkajte medom.

Kávovary a príslušenstvo vo farbách Pantone

Letnú kolekciu dopĺňa nový rad kávovarov a príslušenstva pripraveného špeciálne na toto leto. Kávovary Vertuo Pop a Essenza Mini v limitovanej edícii vo farbe Mandarin Orange. Unforgettable Mediterranean Summer by nebola úplná bez limitovanej edície kávových hrnčekov Nespresso x Pantone, ktoré budú dokonalým doplnkom k vašej obľúbenej šálke kávy. Cestovné hrnčeky Nomad Travel Mugs, cestovný hrnček Iced Coffee Nomad Tumblers a tvorítko na ľad získali svieži nový vzhľad vo farbách tejto kolekcie od Pantone.

Nespresso Unforgettable Mediterranean Summer je k dispozícii online na nespresso.com a v Nespresso Boutiques do vypredania zásob.
  402

  Súvisiace články