Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 4. september 2023 / PR

Tajomný večierok YSL hostil známe tváre

Yves Saint Laurent Beauty uviedol na trh nový zmyselný parfém MYSLF. Launch vône sa odohrával na nevšednom slávnostnom večierku, ktorý sa niesol v tajomnej berlínskej street atmosfére.

Tajomný večierok YSL hostil známe tváre

Skvele vyvážená, plná vôní dreva a kvetov. MYSLF nie je iba obyčajná vôňa, razí heslo: „Osloboďte sa od toxických klišé. Buďte sami sebou. Buďte MYSLF.“ Beauty novinka privítala na trh celý rad známych osobnosti a influencerov, medzi ktorými nechýbala napríklad speváčka Emma Drobná, bohyňa Ema Müllerová, influencerka Nikol Švantnerová či speváčka Zea.

Speváčka Emma Drobná, Foto: Boodya
Speváčka Emma Drobná, Foto: Boodya
Speváčka Zea, Foto: Boodya
Speváčka Zea, Foto: Boodya

Cover star magazínu Top Fashion

Na evente nechýbala ani hviezda z najnovšej titulky magazínu Top Fashion Season_02, herec Tom Sean. Cover star a umelec zapózoval pred objektívnom fotografa Kuba Kríža v outfite od českého dizajnéra Jana Černého a šperkoch českej značky Antipearle.

Cover star z letného vydania magzínu Top Fashion, herec Tom Sean. Foto: Kubo Krížo
Cover star z letného vydania magzínu Top Fashion, herec Tom Sean. Foto: Kubo Krížo

Tajomnosť vdýchla už samotná pozvánka

Hostia takmer do poslednej chvíle nevedeli, kde sa párty uskutoční. V pozvánke sa objavili pravidlá s prosbou o neoznačovaní klubu na sociálnych sieťach. Pocit vzrušenia a zvedavosti priniesol účastníkom aj akt, kedy im pri vchode bola zalepená kamera na ich mobilných zariadeniach, čím večierok získal punc berlínskej klubovej noci. 

#beMYSLFnomatterwhat

„Sme veľmi potešení, že sme konečne mohli predstaviť našu novinku z radu YSL Beauty. MYSLF predstavuje víziu modernej mužnosti kombinujúcej kvety a dreviny. Sami parfuméri ju definujú ako silne estetický poetický postoj. Vôňu nosíte pre seba, aby ste vyjadrili, kto ste vo všetkých vašich podobách. Buďte sami sebou, no matter what, je myšlienka celej kampane, ktorá hovorí sama za seba,“ hovorí brand engagement manažérka Lucia Králíčková.

Yves Saint Laurent Beauty uviedol na trh nový zmyselný parfém MYSLF
Yves Saint Laurent Beauty uviedol na trh nový zmyselný parfém MYSLF

MYSLF

Dokonalý názov, ktorý v sebe skrýva iniciály značky, YSL tak vytvára most medzi písmenami „M“ a „F“, maskulinou a feminitou. Názov je možné taktiež čítať jednoducho ako MY YSL Fragrance – má vôňa YSL. Rovnako ako vôňa je luxusný aj samotný flakón – čistý, elegantný, a pritom dramaticky výrazný. Technické prevedenie vychádza z programu YSL Beauty REDUCE OUR IMPACT zameraný na znižovanie dopadu na prírodné zdroje.

Hlavná tvár MYSLF

Význam novinky, ktorej ambasádorom je jedna z najuznávanejších hereckých osobností súčasnosti – Austin Butler, zdôraznila aj beauty lounge v hoteli Almanac X Alcron, kam boli pozvaní významné české a slovenské tváre umeleckej scény a influenceri, ktorí so značkou spolupracujú. Medzi hosťami sa ďalej objavili Emma Smetana a Jordan Haj, Alex Sedláčková, Laura Chrebetová a mnoho ďalších.

Emma Smetana a Jordan Haj, Foto: Boodya
Emma Smetana a Jordan Haj, Foto: Boodya

Nová tvár YSL Beauty Austin Butler v novej kampani MYSLF:

#YSLBeauty #MYSLF
    4779

    Súvisiace články