Výrazné červené pery, zamotané vrkoče a kovové odlesky si nás podľa prestížnych módnych domov získajú nasledujúcu sezónu. Aké beauty trendy sa budú nosiť na jeseň a zimu?

Kobaltový pohľad

Na prehliadke Tadashi Shoji nám do oka padli výrazné, kobaltovo modré tiene, ktoré dokonale žiarili na každej farbe pokožky. Ľadová a pritom dobrodružná voľba.

beauty trendy nyfwTadashi Shoji FW20

 

E-girl

E-girl je taký novodobý upgrade niekdajšieho emo štýlu a pre svoju prehliadku si tento look zvolil Christian Siriano. Hrubé linky na očiach, fialovo-ružové pery a srdiečko na líčku vyzeralo skutočne chic a romanticky.

2Christian Siriano FW20

 

 

Ostré linky

Značka Rag & Bone na mólo vyslala niekoľko verzií očných liniek, ktoré boli založené na svojich ostrých hranách a precíznosti.

3Rag & Bone FW20

 

 

Ťažké kovy

Krásne kovové tóny, ktoré pôsobili luxusne a žensky sa objavili na prehliadke Tom Ford. Zlatisté, bordové, medené odlesky vytvárali veľmi klasický, sofistikovaný look.

4Tom Ford FW20 

 

 

Classic Beauty

Ani klasike sa nevyhneme. Naznačil nám to Brandon Maxwell svojou víziou elegancie založenej na dokonale pleti, uhladených vlasoch a nahom líčení s jemne broskyňovými perami.

5Brandon Maxwell FW20

 

 

Upírka

Ak túžite po dráme, bude sa vám páčiť vizáž z prehliadke Rodarte. Bledá pleť, na ktorej svietili fialovo-bordové pery zosobnili modernú verziu upírky.

6Rodarte FW20

 

 

Odvážna elegancia

Na prehliadke Oscar de la Renta to bolo celé o červených perách s vysokým leskom, ktoré na seba strhávali pozornosť popri nahej pleti. Odvážne a pritom klasické.

7Oscar de la Renta FW20

 

 

Viktoriánska éra

Prérijný trend sa prebojoval aj do sveta krásy, kde sa odzrkadlil v jednoduchom, praktickom účese. Zatočené vlasy z bokov do polovičného konského chvostu vám vystačia na krásny dievčenský look.

8Tory Burch FW20

 

 

Zauzlené vrkoče

Na prehliadke Chromat to bolo o dráme, odvahe a inakosti. Presne taká bola aj celá vizáž, pričom vlasy boli maximálne inšpiratívne- zamotané stuhou s nápismi do zaujímavých kreácií.

9Chromat FW20 

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krása#SELFCARE: 3 recepty na DIY peeling

Dobu karantény môžete využiť vo svoj prospech najrôznejšími spôsobmi. Jedným z nich je aj praktizovanie self care, teda starostlivosti o seba samých...


Mezoterapia: MAXI EFEKT na počkanie

Je jedno, či máte pleť ako hodváb, alebo vás trápi hyperpigmentácia, akné, vrásky, jazvičky či dehydratácia. Aby pokožka žiarila zdravím...


Šport a fitness | 26.mar 2020

Miroslav Provazník: "Potrebujete zlepšiť...

Miroslav Provazník, zakladateľ Progress Culture, Progress Shop a Progress Nutrition, autor knihy "100 tipov pre váš lepší život", autor prednášok...


Trendy krasa | 25.mar 2020

Estée Lauder bude vyrábať dezinfekciu

Dezinfekčné prostriedky či už v podobe osobnej hygieny alebo upratovacích prostriedkov, súperia spolu s rúškami a respirátormi o prvenstvo v...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Gadgety, ktoré vám pomôžu so spánkom

Problémy so spánkom môžu mať najrôznejší pôvod. Niektoré sú psychologického charakteru, iné zase spô...

Simona Salátová: Nemáte pocit, že ste ne...

Je niečo ako prírodný úkaz. Žena, ktorá si už vo svojom mladom veku prešla cestu a skúšky života, ak...

Antihrdinky: Ženy zo strieborného plátna

8.marec každoročne patrí ženám po celom svete, kedy oslavujeme ich najrôznejšie tváre- matky, sestry...