Výrazné červené pery, zamotané vrkoče a kovové odlesky si nás podľa prestížnych módnych domov získajú nasledujúcu sezónu. Aké beauty trendy sa budú nosiť na jeseň a zimu?

Kobaltový pohľad

Na prehliadke Tadashi Shoji nám do oka padli výrazné, kobaltovo modré tiene, ktoré dokonale žiarili na každej farbe pokožky. Ľadová a pritom dobrodružná voľba.

beauty trendy nyfwTadashi Shoji FW20

 

E-girl

E-girl je taký novodobý upgrade niekdajšieho emo štýlu a pre svoju prehliadku si tento look zvolil Christian Siriano. Hrubé linky na očiach, fialovo-ružové pery a srdiečko na líčku vyzeralo skutočne chic a romanticky.

2Christian Siriano FW20

 

 

Ostré linky

Značka Rag & Bone na mólo vyslala niekoľko verzií očných liniek, ktoré boli založené na svojich ostrých hranách a precíznosti.

3Rag & Bone FW20

 

 

Ťažké kovy

Krásne kovové tóny, ktoré pôsobili luxusne a žensky sa objavili na prehliadke Tom Ford. Zlatisté, bordové, medené odlesky vytvárali veľmi klasický, sofistikovaný look.

4Tom Ford FW20 

 

 

Classic Beauty

Ani klasike sa nevyhneme. Naznačil nám to Brandon Maxwell svojou víziou elegancie založenej na dokonale pleti, uhladených vlasoch a nahom líčení s jemne broskyňovými perami.

5Brandon Maxwell FW20

 

 

Upírka

Ak túžite po dráme, bude sa vám páčiť vizáž z prehliadke Rodarte. Bledá pleť, na ktorej svietili fialovo-bordové pery zosobnili modernú verziu upírky.

6Rodarte FW20

 

 

Odvážna elegancia

Na prehliadke Oscar de la Renta to bolo celé o červených perách s vysokým leskom, ktoré na seba strhávali pozornosť popri nahej pleti. Odvážne a pritom klasické.

7Oscar de la Renta FW20

 

 

Viktoriánska éra

Prérijný trend sa prebojoval aj do sveta krásy, kde sa odzrkadlil v jednoduchom, praktickom účese. Zatočené vlasy z bokov do polovičného konského chvostu vám vystačia na krásny dievčenský look.

8Tory Burch FW20

 

 

Zauzlené vrkoče

Na prehliadke Chromat to bolo o dráme, odvahe a inakosti. Presne taká bola aj celá vizáž, pričom vlasy boli maximálne inšpiratívne- zamotané stuhou s nápismi do zaujímavých kreácií.

9Chromat FW20 

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 18.feb 2020

Beauty trendy z LFW FW20

Podľa britských dizajnérov, ktorí nám predstavili svoje kolekcie na nedávnom Fashion Week-u, sa na jeseň budú nosiť nahé pery, nežne...


Vyskúšajte 3 odtiene nefalšovanej krásy

Vonkajšia krása a mladosť sú to, o čo sa dnes snaží každá jedna žena, aj muž. Avšak zmenám súvisiacim s...


Líčenie | 13.feb 2020

Valentínska vizáž: Inšpirácia od svetový...

Každý si oslavu lásky predstavuje inak, pre niekoho to je chutná večera, niekto si vysníva exkluzívny pobyt pri Eiffelovke, iní...


Trendy krasa | 13.feb 2020

Beauty trendy z NYFW FW20

Výrazné červené pery, zamotané vrkoče a kovové odlesky si nás podľa prestížnych módnych domov získajú nasledujúcu sezónu. Aké beauty trendy sa...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Kostýmové trendy na jar

Džínsová bunda, trench coat či lodičky, to sú typické jarné kúsky. K tomuto ročnému obdobiu vša...

Džínsy na jarný spôsob

Univerzálne, praktické, pohodlné, také sú džínsy. Milované mnohými ženami na svete a niektoré s...

5 tipov ako na ekologický šatník

Byť ekologickejší neznamená iba prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch každý víkend, ale aj nak...