Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 29. september 2022 / PR

Jesenné ošetrenie pleti: Double Glow

Jeseň a laserové zákroky k sebe jednoducho patria. Slnko už nie je také silné, ani my sa mu nevystavujeme tak často ako v lete. Nastáva ideálny čas na všetky procedúry, ktoré sme si počas leta odopierali.

Jesenné ošetrenie pleti: Double Glow

Inštitút zdravia a krásy FRAIS navyše prichádza s prelomovou novinkou!

O frakčnom resurfacingu sa už toho popísalo dosť, veľa z nás si toto ošetrenie aj vyskúšalo na vlastnej koži. Jeho účinky na pleť sú nepopierateľné, jeho efekt obdivuhodný a výsledky trvalé. Podstata ošetrenia spočíva v jemnom obrusovaní vrchnej vrstvy kože do hĺbky 2-3 milimetre. „Pomocou ablačného frakčného CO 2 laseru sa dokážeme doslova na počkanie zbaviť pigmentových škvŕn, nedokonalostí pleti, jazvičiek po akné, rozšírených pórov, či jemných vrások,“ popisuje podstatu zákroku MUDr. Vanda Przewlocka, riaditeľka a zakladateľka  Inštitútu zdravia a krásy FRAIS. Avšak viete si predstaviť, že toto, už aj tak zázračné ošetrenie, bude ešte účinnejšie?

V Inštitúte zdravia a krásy FRAIS vždy hľadajú spôsoby, ako priniesť na trh niečo nové, inovatívne a účinné a preto do jesene vstupujú s novinkou – kombináciou dvoch ošetrení s názvom DOUBLE GLOW. Ako nám samotný názov napovedá, budete žiariť, a to hneď dvakrát!

Už spomínaný frakčný laser bol doplnený o PRP terapiu a výsledky sú dychberúce. „Priebeh ošetrenia je približne rovnaký, ako pri ošetrení frakčným laserom, avšak po laseri sa navyše do pleti aplikuje aj vaša vlastná krvná plazma,“ hovorí MUDr. Przewlocka. Zároveň dodáva, že výsledkom tohto spojenia je preukázateľne rýchlejšie hojenie pokožky, stimulácia tvorby kolagénu a nových pleťových buniek, okamžité vypnutie pleti a mnoho ďalších zdravotných a estetických benefitov.

„Počas jarných mesiacov sme účinky ošetrenia v porovnaní so samostatným ošetrením frakčným laserom testovali na viacerých dobrovoľníkoch, ktorých jedna polovica tváre bola ošetrená iba frakčným CO2 laserom a druhá polovica bola ošetrená novinkou DOUBLE GLOW,“ hovorí doktorka o skúmaní výhod ošetrenia na klinike FRAIS. „Druhá polovica tváre zaznamenala vplyvom krvnej plazmy oveľa kratšiu dobu hojenia, ako strana prvá, takisto bola pokožka na druhej strane tváre výrazne vypnutejšia a pružnejšia,“ dodáva.

Toto dermatologické kombo sa stalo populárnym počas posledných rokov najmä v zahraničí. Podľa štúdií a pozorovaní má PRP (krvná plazma) v spojení s frakčným laserom výrazne viditeľné účinky a pacienti hlásia zlepšenie elasticity kože, niekoľkonásobne menej častú tvorbu akné, vyhladenie jemných vrások, odstránenie jazvičiek a citeľné vypnutie pleti. Tak ako pri samotnom ošetrení frakčným laserom, aj v tomto prípade je efekt okamžitý, avšak najlepšie je ho zopakovať viackrát, počet opakovaní záleží na odporúčaniach lekára.

„Ošetrenie by som určite odporučila všetkým, ktorí už v minulosti samostatné ošetrenie frakčným laserom absolvovali a chceli by výrazný upgrade účinku, taktiež aj ľuďom, ktorí s laserovými ošetreniami ešte skúsenosť nemajú, ale trápi ich problematická pleť, jemné vrásky, či rôzne iné kožné nedokonalosti“ uzatvára tému MUDr. Vanda Przewlocka z Inštitútu zdravia a krásy FRAIS.

MUDr. Vanda Przewlocka z Inštitútu zdravia a krásy FRAIS
MUDr. Vanda Przewlocka z Inštitútu zdravia a krásy FRAIS
    1010

    Súvisiace články