Dizajnérka šperkov Jess Hannah navrhla pri príležitosti otvorenia módnej výstavy About Time v newyorskom múzeu The Met, kolekciu lakov na nechty. Do dekoratívnej kozmetiky tak priniesla element luxusu a posunula laky na nechty na úroveň šperkov.

 

kolaborácia J.Hannah The Met laky na nechty About Time

 

Jess Hannah nie je vo svete dizajnu šperkov vôbec nováčikom. Už dlhé roky vytvára šperky, ktoré prežijú trendy, nespoliehajú sa na extravaganciu, ale na nadčasovosť. Miluje minimalistické, čisté línie, no nebojí sa siahnuť aj po drahokamoch či výraznejších siluetách. Pred tromi rokmi však popri dizajne šperkov vyskúšala vytvoriť aj líniu lakov na nechty, ktorá si takisto získala pozornosť. Teraz sa týmto smerom vydala opäť, tentokrát v kolaborácii s newyorským múzeom The Met. Spoločne tak vytvorili kolekciu pri príležitosti otvorenia dlho-očakávanej módnej výstavy About Time.

 

J. Hannah The Met kolaborácia laky na nechty  laky na nechty J. Hannah The Met kolaborácia 

 

Témou samotnej výstavy je móda v čase a práve to sa odzrkadlilo aj v tejto kolekcii lakov na nechty. Jess Hannah však tvrdí, že sa nenechala stiahnuť víziou dizajnérky šperkov a o lakoch rozmýšľala z pohľadu dekoratívnej kozmetiky. V tejto unikátnej spolupráci tak vznikli laky, ktoré sú inšpirované rôznymi érami a ich špecifickými štýlmi. Nájdu sa medzi nimi prvky Art Deca, Viktoriánskej éry či Eduardovského obdobia.

 

The Met J. Hannah kolaborácia laky na nechty

 

Výsledkom tak je kolekcia mini lakov v dekoratívnej kozmetickej taštičke. V nej sa ukrýva 5 lakov v neutrálnych farbách a s výraznými trblietkami. Samotné laky však vďaka výberu farieb a štruktúr pôsobia ako šperky. Táto kolekcia je dostupná priamo v The Met, no všetkých milovníkov kolaborácií vo svete poteší aj možnosť nákupu online.

 

J. Hannah kolaborácia The Met laky na nechty  laky na nechty kolaborácia J. Hannah The Met 

 

Foto: The Met, archív značky

 

Najnovšie zo sekcie krásaZnačka anemone prezentuje kozmetiku s kv...

Anemone je beautystore s jedinečnou kozmetikou. V spoločnosti dôverujú kvalitným ingredienciám a čistému dizajnu, vďaka čomu sa môžu pýšiť skutočnými výsledkami.  


Vráťte sa do leta s vôňou a sviežosťou t...

Samozrejme, aj zimné obdobie má svoje čaro, ale naša pokožka dostáva poriadne zabrať. Preto si vyžaduje rovnakú, ak nie ešte...


Trendy krasa | 02.dec 2020

Sviatočná manikúra na Vianoce

Vianoce vždy majú magickú atmosféru, ktorú tvorí skvelé jedlo, spoločnosť rodiny a blízkych, no svoju rolu zohrávajú aj trblietavé ozdoby, vysvietený...


Tajomstvo svetových topmodeliek dostupné...

Čo obdivujete na modelkách? Ich dokonalo upravené vlasy, fit postavu či krásnu pleť? Všetky tieto aspekty do veľkej miery samozrejme...


Naše tipy

Jesenný styling: Chatová móda v meste

Rok 2020 a situácia okolo pandémie výrazne zmenili prístup k móde a obliekaniu. Zatia...

Najlepšie adventné kalendáre na rok 2020

V prípade, že nie ste veľmi na čokoládu a sladkosti alebo si držíte líniu, siahnite tento ...

Pleteniny vládnu jeseni, ktoré sú must-h...

Nič nie je lepšie ako obliecť sa do príjemných, hrejivých pletenín počas jesene. Extra bonusom však ...