Ak ste už mali možnosť vyskúšať produkty vegánskej značky Authentic Beauty Concept, určite viete, že ich používanie je zážitok sám o sebe. Značka chce svojim zákazníčkam totiž okrem profesionálnej starostlivosti o vlasy priniesť aj pocit výnimočnosti z vlastnej autenticity. Na túto ideu teraz nadväzuje svojou úplne prvou toaletnou vodou.

 

authentic beauty concept toaletná voda

 

Značka Authentic Beauty koncept prináša od roku 2019 vegánske produkty na starostlivosť o vlasy. Cieľom značky však nie sú len zdravé, krásne vlasy, ale ako nám samotný názov napovedá, autentická krása. Vo filozofii značky je práve tá veľmi úzko prepojená s našim vnímaním a zmyslovými zážitkami, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou všetkých produktov. #authenticbeautymovement je jednoducho o autenticite, integrite a prístupe bez filtrov. Toto všetko sa teraz spojilo, aby vytvorilo ďalší zážitok pre zmysly, tentokrát v podobe toaletnej vody pre pleť a vlasy.

 

Zážitok pre zmysly

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo si tak užívame návštevu kaderníctiev? Samozrejme to je aj kvôli tomu, že sa pri odchode cítime omnoho krajšie a upravenejšie ako keď sme do neho vchádzali, no táto návšteva má omnoho hlbší zmysel. Milujeme celý zážitok okolo úpravy vlasov, voľný čas, ktorý v kaderníctve strávime, ľahké rozhovory s kaderníkmi a vône, ktoré pôsobia doslova terapeuticky. Presne tento pocit chce značka Authentic Beauty Concept priniesť do našich domovov.

Aj v tomto prípade značka ostáva verná svojej filozofii unikátnej krásy a tomu prispôsobila aj toaletnú vodu. Každý z nás má svoju unikátnu, prirodzenú vôňu. Toaletná voda Authentic Beauty Concept sa ju nesnaží zakryť, ale naopak, zvýrazniť naše prirodzené tóny, ktoré nás robia jedinečnými.

 

OneDrive 1 12.1.2021 ABC EdT 351

 

Spája však v sebe aj vône, ktoré môžete poznať z produktov na vlasy, ktoré vás vtiahnu do sveta zmyslových zážitkov. Definujú ich tóny bielych kvetov, čerstvého ľanu a púdrových fialiek. Táto zmes pôsobí čisto a elegantne, dokonalo splynie s našou prirodzenosťou.

Toaletná voda nadväzuje aj na koncept udržateľnosti, ktorý je pre značku dôležitý. Preto je vôňa dostupná v sklenenom flakóne vyrobenom z 25% recyklovaného skla, ktorý je zabalený do klimaticky neutrálnej krabičky. Vôňa je navyše vegánska!

 

abc fragrance box bottle silver 1604

 

Toaletná voda Authentic Beauty Concept

• parfum pre pleť a vlasy
• splynie s vašou osobnosťou
• vônia ako svieži ľan, biele kvety a púdrové fialky
• je vegánska
• zabalená do flakónu z 25% recyklovaného skla
• pomáha podporovať čisté oceány prostredníctvom organizácie Plastic Bank

 

 

 

 

 

 

Foto: Authentic Beauty Concept

 

 

Najnovšie zo sekcie krásaKam na liposukciu, facelift, nové prsia ...

Bratislava má najmodernejšiu plastiku! Vďaka Klinike YES VISAGE získala Bratislava veľkým rozšírením do nových priestorov najmodernejšiu kliniku plastickej chirurgie a...


Líčenie | 12.apr 2021

Jednoduché líčenie na jar

Stále pretrvávajúce opatrenia nám nedovoľujú siahnuť po klasických jarných rúžoch, ktorými by sme za bežných okolností rozžiarili svoju vizáž. Avšak...


Vlasy | 09.apr 2021

Jarná účesová inšpirácia

Jar znamená pauzu všetkým čiapkám, ktorými sme sa udržiavali v zime v teple. Teraz si môžeme vychutnať viac voľnosti aj...


Líčenie | 06.apr 2021

Manikúrový trend: Nude Nails

Naturálna krása je v tomto období v popredí. Týka sa nielen líčenia, ale aj minimalistického prístupu v starostlivosti o pleť...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...