Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Rozhovory / 10. november 2021

Style Book podľa Viki Ortner

Jednoduchosť, elegancia a cit pre detail. Takto by sa dal v skratke opísať štýl modelky Viki Ortner, ktorá si aj nás získala svojou ležérnou, no pritom pútavou prácou s módou. Jej šatník je zložený z klasických, nadčasových kúskov, avšak jej outfity zakaždým pôsobia zaujímavo.

Style Book podľa Viki Ortner

Môj štýl by som opísala ako ženský a zároveň pohodlný. Môj šatník musí pokrývať všetky moje každodenné aktivity od stretnutí, fotení až po čas strávený s malým synom.

Môj go-to outfit je momentálne kabát, kašmírový oversized sveter, džíny a čižmy.

Najobľúbenejší trend túto sezónu je kožené sako, ktoré bude trendy veľmi dlho a má tendencie sa do módy stále vracať.

Jedna vec, ktorú by som si túto sezónu kúpila sú určite kvalitný kabát a čižmy.

@viki.ortner
@viki.ortner
@viki.ortner
@viki.ortner

Väčšinou nakupujem online. Myslím, že to je asi 90%. Najobľúbenejšie stránky, na ktorých nakupujem sú MyTheresa, Net A Porter…

Investujem do kvalitných vecí. Jednak tým podporujem férovú výrobu a tiež si tie veci udržia hodnotu, kedy ich potom môžem buď darovať alebo predať. Vždy rada uprednostním kvalitu nad kvantitou. Šatník obrovských rozmerov preplnený vecami ma nikdy nelákal.

Môj najobľúbenejší kúsok v šatníku je pravdepodobne Hermés Kelly vo farbe gold. Tento odtieň kabelky je práve veľmi žiadaný. Minulý rok keď mi ju ponúkli v obchode, som nad ňou dlho váhala, ale nakoniec som veľmi rada, že som si ju vzala. Naozaj tento odtieň a aj veľkosť kabelky sa hodí ku všetkému.

@viki.ortner
@viki.ortner
@viki.ortner
@viki.ortner
@viki.ortner
@viki.ortner

Mojimi módnym vzorom je Jane Birkin. Obdivujem jej jednoduchý ženský štýl v ktorom vždy vynikla.

Kľúčom ku skvelému stylingu je neprekombinovať, no zároveň nebyť nudný a byť sám sebou. Je to balans a hra, vďaka ktorej ma móda veľmi baví.

Najlepšia rada, akú som v móde dostala je asi od mamky, ktorá ma vždy viedla k tomu, aby som si cenila kvalitné materiály ktoré sú pohodlné a dlho vydržia.

 

Viac z módneho sveta Viki @viki.ortner nájdeš na Instagrame!

Foto: archív Viki Ortner

    2107

    Súvisiace články