Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 6. február 2024

Slovenská modelka Paulína Lišková žiari v novej kampani Sporty & Rich

Naša coverstar magazínu Top Fashion Season_01 pre rok 2022 zažiarila v najnovšej kampani luxusnej športovej značky Sporty & Rich.

Slovenská modelka Paulína Lišková žiari v novej kampani Sporty & Rich

Modelka Paulína Lišková žnie jeden modelingový úspech za druhým. Môžete ju poznať z módnych prehliadok Jil Sander, jesennej kampane Nehera a najnovšie ako tvár obľúbenej značky Sporty & Rich, ktorá sa vyznačuje vintage športovým oblečením spojeným s luxusom.

Racquet Club Drop

Nový Drop inšpirovaný raketovými klubmi je online od pondelka 5. februára. Objavte kampaň nafotenú v La Société Sportive du Jeu de Paume & de Racquets, starej parížskej inštitúcii, kde sa elegancia spája so športom.

Slovenská modelka Paulína Lišková pózuje na záberoch v najnovších kúskoch z kolekcie Racquet Club Drop, kde nechýbajú statement mikiny, košele, šiltovky s nápisom wellness, športové sety, legíny, teplákové súpravy a ďalšie.

Značka Sporty & Rich začínala ako zbierka moodboard obrázkov, ktoré predstavujú život obklopený krásou. Čoskoro sa rozšírili do tlačeného časopisu, ktorý pokrýval dizajn, lásku a kreativitu. V súčasnosti ponúkajú kolekciu jednoduchých, no premyslene navrhnutých produktov, ktoré kladú dôraz na nadčasovosť.

Spoločnosti záleží na prírode a to je dôvodom, prečo sa spojili s poprednými environmentálnymi neziskovými organizáciami, aby sme pomohli znížiť a kompenzovať škody, ktoré výroba odevov našej planéte spôsobuje.

    2232

    Súvisiace články