Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 27. február 2023 / PR

Dior x Mystery Ranch

Módy dom Dior predstavuje nové pánske doplnky vytvorené v spolupráci s Mystery Ranch.

Dior x Mystery Ranch

Mystery Ranch je outdorová značka špecializujúca sa výhradne na batohy a príslušenstvo odolné voči najextrémnejším situáciám a určené najmä pre záchranné služby a fanúšikov outdoorovej kultúry. Medzi Parížom a skalnatými horami v Montane, kde sidlí HQ americkej značky, vznikla nová kolaborácia doplnkov pánskeho radu Dior Summer 2023.

Hold Diorovej vášni

Príroda bola vždy jednou z hlavných inšpirácií tvorby Christiana Diora. Svet rastlín sprevádzal jeho kariéru a v priebehu rokov si návrhár vybudoval svoju náklonnosť k vidieku . Kim Jones sa rozhodol vzdať hold Diorovej vášni, ktorá sa stala hlavným DNA celej kolekcie.

Batoh Gallagator

Batoh Gallagator je určený a navrhnutý na prieskum miest. Zips v tvare Y umožňuje okamžitý prístup k mnohým vnútorným úložným priestorom, zatiaľ čo kompresné popruhy na prednej strane batohu umožňujú nastavenie objemu. Hlavným detailom je odopínací vodeodolný kryt s kapucňou.

Farebné prevedenia a exotická koža

Ikonický Saddle bag je navrhnutý s nylonovým žakárovým ramenným popruhom, na ktorom je našitý horný pásik pre pripevnenie rôznych doplnkov a hliníká „CD“ pracka. Medzi ďalšie doplnky patrí dvojitá skladacia peňaženka a belt bag. Všetky kúsky sú v niekoľkých farebných prevedeniach a materiálových verziách vrátane exotickej kože.

Savoir-Faire

Objavte zákulisné zábery kolaborácie Dior by Mystery Ranch Bag:

Pre magazín Top Fashion pripravil contributor Tomáš Novák.

    734

    Súvisiace články