Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 28. jún 2022 / PR

Slovenskí umelci zažiarili v medzinárodnej kampani Zalanda

Speváčka Emma Drobná, youtuber Expl0ited, spevák Yael či tanečníčky Yasmine Taty a Zea sa predstavili v novej medzinárodnej kampani Zalanda s názvom „Leto máte v sebe”, ktorú natáčali v chorvátskom Záhrebe.

Slovenskí umelci zažiarili v medzinárodnej kampani Zalanda

Popredná európska platforma pre módu a životný štýl, oslavuje svoje prvé výročie na Slovensku kampaňou s názvom „Leto máte v sebe“. Spolu so skupinou rôznorodých mladých talentov a kreatívcov zo Slovenska, Chorvátska, Slovinska a Litvy sa Zalando snaží inšpirovať a umožniť slovenským milovníkom módy objaviť radosť z vyjadrovania sa prostredníctvom oblečenia. Zalando prepája oslavu leta s oslavou svojho prvého výročia na trhu. V spolupráci s talentami zo strednej a východnej Európy vytvára kampaň odzrkadľujúcu miestny štýl a približuje sa tak slovenským zákazníkom. 

Slovenská modelka a tanečníčka Yasmine Taty je hviezdou kampane
Slovenská modelka a tanečníčka Yasmine Taty je hviezdou kampane

Slovenské hviezdy

V kampani zažiaril aj influencer Expl0ited, slovenská modelka a tanečníčka Yasmine Taty a hudobníci Zea, Yael a Emma Drobná. Okrem slovenských umelcov sa tam objavili aj hudobníci z Litvy Monique a Donny Montell, litovská aktivistka za body positivity a duševné zdravie Dovilė Tiriūtė, slovinské hudobné duo Zala & Gašper, chorvátsky herec Slavko Sobin a moderátorka, hudobníčka a sociálna aktivistka Ida Prester.

Inšpirujeme všetkých

„Je skvelé opäť, po takmer roku, pracovať na kampani pre Zalando. Veľmi rada vidím prítomnosť Zalanda na našom slovenskom trhu a ich neustálu podporu témam, ako je inklúzia, diverzita alebo body positivity, pretože si myslím, že je to veľmi dôležité. Dúfam, že touto kampaňou inšpirujeme každého, aby si užil leto tým najlepším možným spôsobom," uviedla na margo kampane speváčka Emma Drobná.

Speváčka Emma Drobná
Speváčka Emma Drobná

Vyjadrenie prostredníctvom módy

„Od kedy Zalando minulý rok vstúpilo na slovenský trh, prinášame Slovákom inšpiráciu a dávame im možnosť vyjadriť sa prostredníctvom módy až vďaka 2000 značkám, ktoré u nás nájdu, od medzinárodných až po slovenských predajcov. Najnovšia kampaň  s Emmou Drobnou, Expl0ited, Yaelom, Yasmine Taty, Zeou a ďalšími talentami stelesňuje náš cieľ byť východiskovým miestom pre módu, ktorý ponúka inšpiráciu aj najširší módny sortiment,” hovorí generálny riaditeľ pre Slovensko a strednú a východnú Európu, Daniel Rogiński.

Kampaň „Leto máte v sebe" zachytáva rozmanitosť módy, ktorú Zalando ponúka - široký sortiment zahŕňajúci všetko od nadčasových dizajnérov, cez plážové a funkčné outdoorové oblečenie až po najnovšie streetwear kúsky - a poukazuje na to, že každý si môže nájsť svoj obľúbený štýl.

Objavte nové kúsky z letnej kolekcie na www.zalando.sk

    447

    Súvisiace články