Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 23. august 2023

Kendall Jenner žiari v novej kampani Stella McCartney

Topmodelka Kendall Jenner je novou tvárou jesennej kampane Stella McCartney 2023, ktorú nafotil fotograf Harley Weir v Camargue v južnom Francúzsku. Je to vôbec prvýkrát, čo modelka spolupracuje s britskou dizajnérkou.

Kendall Jenner žiari v novej kampani Stella McCartney

Podľa módnej návrhárky bol výber najnovšej tváre kampane pre sezónu jeseň 2023 prirodzenou voľbou v súvislosti s jazdeckou minulosťou Kendall Jenner. Topmodelka sa na záberoch vracia späť k svojim jazdeckým koreňom a na fotografiách, ktoré zachytil Harley Weir, pózuje v obklopení bielych koňov, ktoré vycvičil záchranár Jean-Francois Pignon.

„Vedela som, že tvár tejto sezóny musí milovať kone rovnako ako ja,“ hovorí McCartney o najnovšej kampani svojej kolekcie. „Kendall odmalička jazdí a má svoj vlastný ranč. Na záberoch môžete vidieť, ako pokojne sa cíti okolo týchto citlivých stvorení,“ dodala dizajnérka na margo fotenia.

Novinky z vegánskeho materiálu

Kendall v kampani pózuje so stádom koní a na sebe má to najnovšie z britskej módnej kolekcie. Medzi tohtoročné novinky z vegánskeho materiálu od Stella McCartney patrí napríklad materiál s krokodílím efektom, koža vytvorená z hroznového a jablkového odpadu a doplnky vyrobené z húb. Spoločnosť sa zameriava na kožené a kožené alternatívy, ktoré využívajú prírodné zložky, na rozdiel od plastov. „Kolekcia je vyrobená z 92 % z uvedomelých materiálov, čo z nej robí doteraz najzodpovednejšiu zimnú ponuku Stelly McCartney,“ uvádza značka v tlačovej správe.

Nahá Kendall pózuje len v čižmách 

Kampaň tiež dokazuje, že byť milovníkom zvierat vo svete módy môže byť rovnako očarujúce, ako aj etické. Na jednej fotke Jenner pózuje s kabelkou v ruke zatiaľ čo kôň stojí na zadných nohách. Na ďalšom zábere nehybne stojí medzi skupinou bežiaceho stáda koní. Na záverečnom dramatickom zábere za súmraku, leží topmodelka na jednom z koní bez sedla a má na sebe len vysoké čižmy po stehná a kabelku. 

    2067

    Súvisiace články