Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 24. január 2024 / PR

Poznáte šperky Marvel x Pandora?

Ikonická značka šperkov Pandora, ktorá sa preslávila najmä svojimi náramkami sa spojila so svetom Marvel. Zažite legendárny svet hrdinov na vlastnej koži, vďaka šperkom Marvel x Pandora.

Poznáte šperky Marvel x Pandora?

Prívesky Marvel x Pandora prinášajú prepracované postavičky a symboly hrdinov. Môžete ich nosiť ako odraz vašej osobnosti a oslavu toho, na čom vám skutočne záleží.

Prívesok Iron Man

Tony Stark bol arogantný milionár, ktorého zmenil únos zločincami. Pri únose bol zranený, a preto si vytvoril oblúkový reaktor, ktorý chránil jeho srdce pred poškodením. Namiesto vývoja zbrane pre zločincov pracoval na obleku, vďaka ktorému sa mu podarilo utiecť. Uvedomil si, že vďaka získanej sile môže bojovať proti zlu. Tak sa z Tonyho stal Iron Man – jeden z najslávnejších komiksových hrdinov.

Pozlátený prívesok Iron Man je vyobrazený s ikonickou maskou. Dotvára ho červená a biela glazúra a dva zirkóny. Iron Manov oblúkový reaktor nájdete v kolekcii Marvel x Pandora ako samostatný prívesok.

Prívesok Hulk

Bruce pracoval na vývoji zbrane pre armádu. Pri jej teste dostal veľkú dávku žiarenia, ktorá spustila jeho premenu. Z tichého vedca sa v hneve stáva obrovská zelená bytosť. Bruce je veľmi inteligentný, no jeho alter ego Hulk je pravý opak. Má však najväčšiu silu zo všetkých bytostí na Zemi a odolá aj zbraniam. Aby sa vedec vyhol skúmaniu armádou, uteká do Brazílie, kde hľadá liek na svoje trápenie.

Na prívesku je Hulk vyobrazený charakteristiky uprostred revu. Zelený nádych mu dodáva priehľadná glazúra a na chrbte nájdeme gravírovanie „Hulk smash“ a logo The Avengers.

Prívesok Čierny panter

Meteorit priniesol do Afriky vzácne vibranium, kvôli ktorému sa viedli dlhé boje. Počas nich sa jeden bojovník, premenil na Čierneho pantera a zjednotil bojujúce kmene do štátu Wakanda. Jeho obyvatelia využívajú vibranium na výrobu technológii a vyvinuli zariadenie, ktoré ich skrylo pred svetom. Kráľom Wakandy je T'Challa. Ako nástupca v rade Čiernych Panterov má oblek z vibrania. Okrem oddanosti svojmu ľudu si nadovšetko cení rodinu, v ktorej vidí múdrosť a podporu.

Tento Marvel prívesok predstavuje kráľa v jeho charakteristickej póze. Je zahalený do čiernej glazúry a na zadnej strane nájdeme nápis „Wakanda Forever“.

Prívesok Čierna vdova

Natashi, trénovanej špiónke, sa podarilo ujsť a začala pracovať pre dobrých ľudí. Nemá nadprirodzené schopnosti, ale najvyššiu úroveň ľudskej sily, obratnosti a vytrvalosti. Ovláda všetky bojové umenia a zbrane. Je dokonca skvelá aj v hackovaní za účelom získavania informácii.

Prívesok zachytáva Čiernu vdovu vo výskoku počas boja. Telo jej pokrýva čierna glazúra a nechýbajú ani červené vlasy. Na prívesku nájdete gravírovanie „Actually, I can“. Nenechajte o svojej ceste rozhodovať vlastnú minulosť a choďte si za svojim ako Natasha.

Prívesok Thorovo kladivo

Thor je syn Odina, mocný bojovník a ochranca bájneho Asgardu. Silu mu prenecháva magické kladivo Mjolnir. Vďaka nemu dokáže Thor ovládať počasie a privolať blesky. Slúži ako útočná aj obranná zbraň a jeho nositeľovi umožňuje lietať. Vždy trafí svoj cieľ vráti späť k svojmu majiteľovi. Mjonir dokáže ho zdvihnúť len ten, kto ho je hoden.

Strieborný prívesok Marvel zdobí hnedá glazúra a autentické vikingské vzory. Iba tí, ktorí sú silní vo vnútri môžu vládnuť mocou Thorovho kladiva.

Prívesok so štítom Kapitána Amerika

Steven Rogers od malička túžil bojovať za vlasť. V armáde ho odmietli, no vďaka vytrvalosti bol vybraný do armádneho experimentu. Išlo o vývoj séra super vojaka. Toto sérum mu nedodalo nadprirodzené schopnosti ale zvýšilo silu, pohyblivosť a reflexy. Zrýchlilo regeneráciu a spomalilo starnutie. Využíva nezničiteľný štít z vibrania, ktorý mu navrhol otec Tonyho Starka.

Prívesok so štítom Kapitána Amerika je zdobený červenou, bielou a modrou glazúrou a na zadnej strane je nápis „True to yourself“.

Šperky Kamene nekonečna

Každý kameň ovláda určitú časť existencie. Boli rozptýlené do rôznych častí vesmíru. Keď sú však pokope, dajú svojmu majiteľovi najväčšiu silu vo vesmíre.

Modrý kameň priestoru Marvel vás dokáže teleportovať na akékoľvek miesto a ovládať priestor. Zelený ovláda čas. Fialový kameň moci poskytuje majiteľovi nadprirodzenú silu a manipuluje s energiou. Žltý ovláda myseľ. Červený mení realitu. Oranžový kameň dokáže ovládnuť myseľ a meniť duchovnú podstatu živých a zosnulých bytostí. Pandora ponúka niekoľko šperkov s kameňmi nekonečna.

Šperky Spider-Man

Peter Parker je obyčajný chlapec z New Yorku. Jeho život sa náhle zmení po uštipnutí geneticky upraveným pavúkom a stane sa z neho Spider-man. Získa nadľudskú silu, obratnosť a schopnosť chodiť po stenách. Je známy svojim ikonickým červeno-modrým kostýmom. Ochraňuje slabších a bojuje proti zlu.

S motívom Spider-mana nájdete v ponuke značky Pandora viacero šperkov. Či už je to jeho strieborná maska, pevný náramok so srdiečkom, fotoaparát alebo prívesok s charakteristickým červeným kostýmom.

Korálky Rocket

Geneticky modifikovaný mýval Rocket, ktorý je členom Strážcov Galaxie, je známy pre svoju drsnú povahu, výrazný zmysel pre humor a lásku k výbušninám. Je expertom na zbrane a taktiku. Má obrovské srdce a vždy stojí pri svojich priateľoch.

Korálka Pandora Rocket je spracovaná do najmenších detailov, ktoré vystihujú jeho typické rysy a, samozrejme, nechýba ani jeho obľúbená zbraň. Korálku zdobí oranžová a čierna glazúra a nápis na zadnej časti. Rocket je symbolom odvahy a vernosti.

Korálky Scarlet Witch

Wanda Maximoff, známa ako Scarlet Witch, je jednou z najmocnejších postáv Marvel Universe. Ovláda telekinnézu, telepatiu a dokáže manipulovať s realitou. Prešla komplikovaným vývojom a premenou od pomstychtivého mutanta k milovanej a obdivuhodnej hrdinke.

Korálku Pandora Scarlet Witch zdobí priehľadná červená a čierna glazúra, ktorá dotvára jej charakteristický odev a čelenku. Jej magické schopnosti znázorňujú červené krištále na jej dlaniach. Je symbolom vnútornej sily a transformácie.

Náramok Avengers

Celok uzatvára náramok Avengers - skupina komiksových superhrdinov, ktorí spoločne bojujú proti zlu. Náramok má klasický hadíkový dizajn so sponou s logom Avengers a nápisom „We are heroes“.

Neutrálny dizajn kolekcie Marvel x Pandora si otvára cestu aj k mužským srdciam. Šperky Pandora už nie sú len čisto dámskou záležitosťou. Našli ste medzi nimi aj vy svojho favorita.

    1813

    Súvisiace články