V lete zrejme nikto nemá chuť nosiť obrovské náušnice či hrubé retiazky. Nahraďte masívne šperky hravými alternatívami, ktoré dokonale zapadnú do dobrodružnej atmosféry leta.

Ovocie

Šťavnaté ovocie teraz môžete využiť aj inak ako vo svojom jedálničku. Čo tak si ho obliecť? Áno, ovocné potlače sú trendy, no skúsili ste si už zavesiť na uši napríklad citrónové náušnice? Alebo na prst nastoknúť čerešňový prsteň?

title@pamallier

 

 

Perly

Nedokonalé, unikátne, bohémske. Také perly sa nosia túto sezónu a vyzerá to tak, že úplne vytlačili zo scény tie klasické. V kombinácii s kovmi pôsobia exoticky, ale pritom dizajnovo.

4@blancamiro 

 

 

Lastúry

Kto si zvykol v detstve priniesť z každej dovolenky nejaký „šperk“ s mušľami? Kedysi bol takýto kúsok považovaný za gýč, nie však dnes, keď sa nosí všetko. Sentimentálne kúsky si preto obľúbili aj tie najväčšie celebrity a nosia ich na krku, na ušiach, na rukách aj na členkoch.

2@emelinaah 

 

 

 

Lucky Charms

Prívesky pre šťastie boli na výslní na začiatku milénia, avšak teraz sú tu opäť. Sú ideálnym kúskom na vrstvenie, experimentovanie a letné dobrodružstvá. Čím farebnejšie tým lepšie, no aj čisté kovy spravia svoj efekt.

5@chiaraferragni 

 

 

Personalizované

Každú módnu ikonu, modelku či influencerku ste už určite mohli minimálne raz zahliadnuť s príveskom so svojim menom na krku. Nádherné písmo v elegantných líniách, občasná prímes drahokamov a farieb je ako stvorená na leto.

3@aimeesong

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 19.júl 2019

Birkenstock x Il Pellicano: Kolaborácia ...

Topánky zančky Birkenstock si našli vďaka street-wearovému trendu obrovské publikum a dnes už nie je vôbec zvláštne, keď sa objavia...


Trendy móda | 18.júl 2019

Phillip Lim pripravil kolekciu v spolupr...

AirBnB sa snaží ovládnuť nielen cestovateľský svet, ale aj svet módy. Aspoň tak sa zdá po novinkách, ktoré oznámili pred...


Trendy móda | 18.júl 2019

Značka Loewe pripravila letnú kolaboráci...

Madridská značka Loewe sa spojila už po tretí krát so značkou Paula’s Ibiza, aby spoločne vytvorili must-have letnú kolaboráciu. Dominuje...


Trendy móda | 18.júl 2019

Plavkové trendy podľa Francúzok

Francúzky a ich štýl sú nekonečnou studnicou inšpirácie. S príchodom leta nás už dokázala presvedčiť o tom, že kvetinové šaty jednoducho musíme mať...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...