V lete zrejme nikto nemá chuť nosiť obrovské náušnice či hrubé retiazky. Nahraďte masívne šperky hravými alternatívami, ktoré dokonale zapadnú do dobrodružnej atmosféry leta.

Ovocie

Šťavnaté ovocie teraz môžete využiť aj inak ako vo svojom jedálničku. Čo tak si ho obliecť? Áno, ovocné potlače sú trendy, no skúsili ste si už zavesiť na uši napríklad citrónové náušnice? Alebo na prst nastoknúť čerešňový prsteň?

title@pamallier

 

 

Perly

Nedokonalé, unikátne, bohémske. Také perly sa nosia túto sezónu a vyzerá to tak, že úplne vytlačili zo scény tie klasické. V kombinácii s kovmi pôsobia exoticky, ale pritom dizajnovo.

4@blancamiro 

 

 

Lastúry

Kto si zvykol v detstve priniesť z každej dovolenky nejaký „šperk“ s mušľami? Kedysi bol takýto kúsok považovaný za gýč, nie však dnes, keď sa nosí všetko. Sentimentálne kúsky si preto obľúbili aj tie najväčšie celebrity a nosia ich na krku, na ušiach, na rukách aj na členkoch.

2@emelinaah 

 

 

 

Lucky Charms

Prívesky pre šťastie boli na výslní na začiatku milénia, avšak teraz sú tu opäť. Sú ideálnym kúskom na vrstvenie, experimentovanie a letné dobrodružstvá. Čím farebnejšie tým lepšie, no aj čisté kovy spravia svoj efekt.

5@chiaraferragni 

 

 

Personalizované

Každú módnu ikonu, modelku či influencerku ste už určite mohli minimálne raz zahliadnuť s príveskom so svojim menom na krku. Nádherné písmo v elegantných líniách, občasná prímes drahokamov a farieb je ako stvorená na leto.

3@aimeesong

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.nov 2019

Čižmy ku mini, midi a maxi kúskom

Vybrať tú správnu obuv ku šatám a sukniam je niekedy omnoho náročnejšie ako v prípade nohavíc. Poradíme vám, aké typy čižiem sa...


Trendy móda | 16.nov 2019

História nylonových pančúch

Silonky, ako sa im ľudovo hovorí, sú v našich šatníkoch už od roku 1939, kedy ich verejnosti predstavila firma DuPont. Odvtedy...


Trendy móda | 16.nov 2019

Ako nosiť oversized svetre?

Na jeseň a v zime nie je takmer nič lepšie, ako hodiť na seba pohodlný, mäkký a teplý sveter, ktorý...


Trendy móda | 14.nov 2019

V hlavnej úlohe hoodie

Hoodie, alebo teda mikina s kapucňou, je veľmi vďačným kúskom na jeseň. Je síce športovejšieho charakteru, avšak dokonale zapadá aj do...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Very Ralph: Životný príbeh módneho velik...

Ralph Lauren je jednou z najväčších a zároveň posledných žijúcich módnych ikon na svete. 80-ročný za...

Ligotavá jeseň v znamení minimalizmu

Jeseň je na jednej strane krásna, farebná a romantická, no niekedy dokáže byť aj poriadne melan...

Jesenné deco trendy

Ak aj vy uvažujete nad jemným upgrade-om vášho interiéru, poradíme vám, aké kúsky si vybrať. Medzi n...