Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj doma. V kombinácii s domácim oblečením vytvoríte zaujímavý kontrast, ktorý bude pôsobiť veľmi moderne a chic.

Náušnice s témou

Ak ste fanúšikom náušníc, vyberte si také, ktoré v sebe nesú nejakú tému či inšpiráciu. Skvelou voľbou sú kúsky inšpirované prírodou, či už si zvolíte svet rastlíny alebo zvierat. Krásne dopĺňajú napríklad perlové kúsky, s ktorými tvoria tematický pár.

šperky trendy doplnky outfit inšpirácia styling@bettinalooney

 

 

Chunky náramky

Výrazné náramky najrôznejších štýlov sú momentálne veľmi obľúbené. Do každého outfitu okamžite prinesú dávku elegancie a luxusu a pritom sa jednoducho nosia. Staviť môžete na starú dobrú klasiku, ale experimentovať môžete aj s inými štýlmi.

ch.phr8ph@ch.phr8ph

 

Eklektické prstene

Milovníčky prsteň poteší aktuálny trend založený na eklektickom mixovaní. Spojte dokopy niekoľko rôznych dizajnov a štýlov, ktoré budú na ruke vytvárať zaujímavý kontrast. Takéto doplnky navyše pôsobia veľmi nenútene, dokonca aj v domácom prostredí.

cassdimicco@cassdimicco

 

Efektné náhrdelníky a retiazky

Želaný efekt vytvoria aj zaujímavé retiazky alebo náhrdelníky. Ak sa vyberiete touto cestou, stavte na kúsok, ktorý je niešim zaujímavý a výnimočný. Môže to byť jeho štruktúra, farba alebo celkový dizajn. Krásne vyniknú náhrdelníky s detailom na chrbte.

nycbambi@nycbambi

 

Retiazkové vrstvenie

Pokiaľ nie ste na masívne, výrazné šperky, pokojne stavte na jemnejšie kúsky. Retiazky alebo náhrdelníky však skúste navrtviť do jedného looku. Nebojte sa ani kombinácii rôznych dĺžok a štýlov, pokojne skombinujte aj viacero príveskov a farieb kovu.

lefevrediary@lefevrediary

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...