Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 18. január 2012

Zelené šperky

Nedávno sme na našej stránke uverejnili článok „Zelené zima." No odovzdávanie cien Golden Globes nás presvedčilo, že nielen zima je zelená, ale že táto farba bude vládnuť aj počas tohto roka. Najznámejšie hollywoodské celebrity nám ukázali, že zelené šperky sú absolútne in. Debra Messing okorenila dramatickými fialovo – zelenými náušnice svoje šaty od Monique Lhuillier. Emily Deschanel, u nás známa ako „Kostička," skombinovala zelené náušnice s krásnou róbou vo farbe kráľovsky modrej. Julianna Margulies zladila pár nádherných zelených náušníc k šatám od Naeem Khan. Julianne Moore si na túto príležitosť vybrala pár odvážnych strapcovitých náušníc, ktoré dokonale kontrastovali k jej čiernym šatám od Chanel. Hviezdička seriálu Glee, Lea Michele, stavila rovnako ako Julianne na kontrast.

Zelené šperky

19. 1. 2012

Nedávno sme na našej stránke uverejnili článok „Zelené zima." No odovzdávanie cien Golden Globes nás presvedčilo, že nielen zima je zelená, ale že táto farba bude vládnuť aj počas tohto roka. Najznámejšie hollywoodské celebrity nám ukázali, že zelené šperky sú absolútne in. 


Emerald-Jewels
Debra Messing
okorenila dramatickými fialovo – zelenými náušnice svoje šaty od Monique Lhuillier. 


Emily_Deschanel
Emily Deschanel, u nás známa ako „Kostička," skombinovala zelené náušnice s krásnou róbou vo farbe kráľovsky modrej. 


Julianna_Marguilies
Julianna Margulies zladila pár nádherných zelených náušníc k šatám od Naeem Khan. 


Julienne_Moore
Julianne Moore si na túto príležitosť vybrala pár odvážnych strapcovitých náušníc, ktoré dokonale kontrastovali k jej čiernym šatám od Chanel. 


Lea_Michele
Hviezdička seriálu Glee, Lea Michele, stavila rovnako ako Julianne na kontrast. Zelený prsteň bije popri striebornej róbe do očí. 

foto by fabsugar.com
pripravila: Katarína Segešová 

    6506

    Súvisiace články