Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 30. máj 2022 / PR

Presvetlené vlasy s WOW efektom z rúk profesionálov zo Salónu Runway Care&Beauty

Salón krásy Runway Care&Beauty je ukážkou novodobých trendov a techník, ktoré sa zameriavajú na návrat k minimalizmu a precíznosti. Hlavnou myšlienkou poskytovaných služieb salónu je vytvoriť krásne, zdravé a vždy štýlové vlasy, a súčasne zachovať ich prirodzenú podstatu. Trendom v kaderníckom svete je už dlhšiu dobu heslo "menej je viac" a s touto myšlienkou sa na sto percent stotožňujú aj v Salóne krásy Runway Care&Beauty.

Presvetlené vlasy s WOW efektom z rúk profesionálov zo Salónu Runway Care&Beauty

Inšpiráciu profesionáli zo salónu získavajú od svetových jednotiek vo vlasovom stylingu a koloristike. Pre nich vždy bolo aj bude prioritou zdravie vlasov a maximalizovanie požadovaného efektu. Hlavnou a najpožadovanejšou službou je presvetlovanie vlasov. Každý z nás túži totižto po svojom WOW efekte. O starostlivosti o vlasy, presvetlovaní vlasov i službách, ktoré Salón krásy Runway Care&Beuaty poskytuje, sme sa rozprávali s hairstylistom a make-up artistom Tomášom Tomšíkom

Starostlivosť o vlasy je základom krásy a vitality našich vlasov. Odporučili by ste vo všeobecnosti, ako často treba prísť na profesionálnu úpravu vlasov, ktoré úkony treba nechať v každom prípade na profesionálov, prípadne čo dokážeme zvládnuť aj doma?

Čo sa týka osobne mňa, svojím klientom zvyčajne odporúčam mesačný maximálne dvojmesačným rozostup medzi návštevami kaderníka, pričom dĺžku rozostupu určujeme podľa požadovaného výsledku a stavu vlasov. Ak mám byť úprimný, myslím si že, čo sa týka akéhokoľvek úkonu koloristiky alebo odfarbovania vždy odporúčam návštevu kaderníka, nakoľko domáce a neprofesionálne farbenie často vedie k nežiaducim odtieňom a v niektorých prípadoch aj k zničeniu vlasov. Doma klientom odporúčam zvýšenú starostlivosť o svoje vlasy prípadne hydratáciu, vďaka ktorej zachováme a predĺžime efekt vytvorený profesionálom

Akú najčastejšiu chybu robíme pri domácej starostlivosti o naše vlasy?

Najčastejšou chybou je nesprávne a nadmerné používanie vlasových produktov, napr. fialový šampón, a časté zamieňanie regenerácie s hydratáciou, pričom jedno vie pomôcť a druhé často spraviť opak. Čo sa týka domáceho ošetrovania vlasov aj tu platí pravidlo menej je viac. V tomto prípade je najvhodnejšie poradiť sa s kaderníkom, ktorá starostlivosť je pre vás najvhodnejšia. Malá rada, nebojte sa opýtať aj keď je váš budget nižší ako dostupné produkty v kaderníctve, správny profesionál vždy poradí. 

Zosvetlovanie vlasov je neustále témou číslo jedna. Vo vašom salóne ste aj na túto tému top profesionáli. Poradíte, ako zosvetliť vlasy tak, aby boli prirodzene pekné, bez nežiaducich odtieňov a matnosti?

Ide o samotnú kvalitu vlasov, techniku farbenia, výber vhodnej značky alebo kombinácia všetkých faktorov? Pri zosvetlovaní vlasov je veľmi dôležitým faktorom výber správneho oxidantu a aj výber správnej techniky presvetlovania vlasov, pretože každý vlas je jedinečný a reaguje inak. Jedným z najdôležitejších faktorov je tiež konzultácia, pri ktorej odporúčam 100% úprimnosť zo strany klienta, aby sme vám mohli správne zvoliť daný postup a tým docieliť želaný výsledok. Nevyhnutným krokom je následné tónovanie, ktorým sa zbavíme nežiaducich odtieňov a dotvoríme celkový efekt. 

Aké sú dnešné Slovenky? Čo najviac v starostlivosti o vlasy požadujú a prípadne, dá sa povedať ako sa zmenili potreby a prístup žien k starostlivosti o našu korunu krásy? Žiadame viac?

Osobne si myslím, že dnešné Slovenky pod vplyvom svetových trendov kladú väčší dôraz na svoj celkový vzhľad. Moderné ženy sú náročnejšie, okrem krásnych farieb, žiadajú aby boli vlasy aj zdravé, lesklé a hydratované. Ide už o komplexné vnímanie koruny krásy ako takej. Takže áno, sú náročnejšie. 

Váš salón sa prezentuje symbiózou kvality poskytovaných služieb a sledovaním najnovších trendov a navyše ste otvorení spolupráci s inými profesionálmi.

Áno, salón Runway ponúka širokú možnosť moderného pohľadu na svet krásy, snaží sa napredovať a podporiť svoju myšlienku, robiť ženy krásnymi. Neustálym vzdelávaním a sledovaním trendov sa snažíme vždy ponúknuť najvyššiu kvalitu služieb. Ak by ste sa chceli stať súčasťou nášho tímu a pracovať na vašom osobnom aj kariérnom raste, neváhajte nás kontaktovať na mailovej adrese: runway@rnw.sk

Viac informácií: www.rnw.sk

    592

    Súvisiace články