Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 19. december 2023

Netradičné vianočné dekorácie, ktoré sme si zamilovali

Magazín Top Fashion prináša inšpiráciu vianočných dekorácii pre tých z vás, ktorí milujú nápaditosť a modernú sofistikovanosť.

Netradičné vianočné dekorácie, ktoré sme si zamilovali

Najkrajšie obdobie v roku. Vianoce sú o stretnutiach s najbližšími, sviatočnej hostine a vytváraní spomienok s ľuďmi, ktorých máme najradšej. Aj napriek úcty k tradíciám skutočne veríme, že v tento kúzelný čas dokážete doma vytvoriť prostredie, ktoré bude pôsobiť slávnostne a intímne , bez toho, aby ste sa príliš opierali o sviatočné klišé.

 

Skúste namiesto tradičnej červenej a zelenej uprednostniť harmonický trend s vrstvenými neutrálnymi tónmi a množstvom textúr tón v tóne. Interiérové dekorácie v súlade estetiky Top Fashion sa s každodennými kúskami vo vašom domove nenútene dotknú vianočnej nálady.

Trendy 2023

Tento rok vidíme množstvo netradičných sviatočných dekorácií: mašle všade a na všetkom, sklenené ozdoby a svietniky, strieborné pozlátkové stromčeky, mýtické drevené rímsy, ozdobné veže s jedlom a v neposlednom rade ľad. Pokračujte v čítaní, aby ste si zistili, aké sú naše top trendy vianočného dizajnu pre rok 2023. Želáme vám veselé zdobenie!

Mašle všade

Od svietnikov až po taniere a dokonca aj vianočný stromček, mašle sú tento rok všade a na všetkom.

Studený ako ľad

Od cencúľ a ozdôb z dažďových kvapiek na stromčeku až po zamrznuté svietniky na stole. Voda v ľadovom stave je tento rok obrovským trendom vianočnej výzdoby.

Jedlo na zamyslenie

Ohúrte vaše návštevy olivovými potravinovými vežami. Pripravte sa, že tento rok to bude na sviatočnej večeri nielen honosné, ale aj zábavné. Buďte kreatívny!

Začarovaný les

 

Táto interiérová dekorácia nám pripomína začarovaný les. Tento rok sa všetko ozdobuje rok sochárskymi vetvami pokrytými sušeným amarantom a jesennými stonkami, ktoré ponúkajú slávnostný upgrade s rozprávkovou romantikou.

    1957

    Súvisiace články