Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Gastro / 19. apríl 2023 / PR

Nespresso vo svojej najnovšej inovácii spája well-being a skvelú chuť prémiovej kávy

Spoločnosť Nespresso ponúka milovníkom kávy extra povzbudenie vo svojom vôbec prvom rade káv Coffee +

Nespresso vo svojej najnovšej inovácii spája well-being a skvelú chuť prémiovej kávy

Úplne nový rad ponúka kávové zmesi skvelej chuti, ktoré oproti klasickej káve obsahujú o 20% viac kofeínu. Sú navrhnuté pre milovníkov kávy, ktorí chcú k svojmu well-being a životnému štýlu pristupovať proaktívne a využiť svoj čas na maximum.

Extra povzdbudenie

V kolekcii nájdete dve lahodné kávy pre systém Vertuo: Melozio Go a Stormio Go, čo sú dve obľúbené kávy Nespresso, ktoré obsahujú o 20% viac kofeínu ako štandardná kávová zmes. Tieto odborne pripravené kávy s extra kofeínom navyše sú k dispozícii preto, aby sa milovníci kávy cítili vo svojom tele čo najlepšie a získali tak extra povzbudenie s ich obľúbenou šálkou kávy. Technológie sa neustále vyvíjajú a pri tvorbe káv Go bol využitý proces dekofeinizácie novým smerom – získaním extra kofeínu. Keď sa kofeín z nepražených kávových zŕn izoluje, pridá sa kofeínový extrakt do zelenej kávy (nepražené kávové zrná) v zmesi Go. Tým sa zvýši celkový obsah kofeínu v zmesi o 20%. Pridaním tohto kofeínového extraktu do Melozio a Stormio sa aróma kávy nijako nezmení. Zostáva rovnako skvelá chuť, len sa pridáva extra povzbudenie!

Melozio Go a Stormio Go s pridaným kofeínom sú tu pre tých milovníkov kávy, ktorí cítia potrebu si k svojej obvyklej káve pridať niečo navyše v podobe extra kofeínu a naštartovať tak svoj deň.

„V spoločnosti Nespresso sa snažíme ponúknuť odborne pripravenú kávu a pritom zostávať inovatívny. Sme si vedomí, že well-being je veľmi diskutovaná téma a spotrebitelia jej venujú svoj záujem čoraz častejšie. Sama som si vedomá, aké dôležité je starať sa o svoju osobnú pohodu, pretože tá má obrovský vplyv na fyzické i duševné zdravie, čo je v posledných rokoch dôležitejšie ako inokedy,“ uviedla Andrea Petrová za spoločnosť Nespresso.

Melozio Go

Hladká a vyvážená: Melozio je hladká a vyvážená zmes káv Arabica z Latinskej Ameriky s tónmi cereálií a medovou sladkosťou obohatená o prírodné kávové extrakty, vďaka ktorým obsahuje o 20% viac kofeínu ako štandardná zmes. 

Melozio Go
Melozio Go

Stormio Go

Očarujúca a divoká: Stormio je tmavá zmes pomaly pražených zŕn Arabiky z Nikaraguy a Guatemaly s cereálnymi, korenenými a drevitými tónmi obohatená o prírodné kávové extrakty, vďaka ktorým obsahuje o 20% viac kofeínu ako štandardná kávová zmes. 

Stormio Go
Stormio Go

Dostupné od 13.3.2023 online na e-shope Nespresso a v rámci siete Nespresso Boutiques.

    1359

    Súvisiace články