Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 30. november 2021

Najlepšie beauty adventné kalendáre roka

Už ste si zvykli na beauty adventné kalendáre namiesto tých čokoládových? Ak ste beauty a skincare maniačky, tak veríme, že určite áno. Veď koho by nepotešila nová, zaujímavá kozmetika každý deň až do Vianoc? Ak ešte stále váhate nad výberom alebo ho očakávate od Mikuláša, inšpirujte sa našim výberom.

Najlepšie beauty adventné kalendáre roka

Net-A-Porter

Cena: 295 eur

Ak si chcete dopriať to najlepšie z luxusnej kozmetiky, siahnite po adventom kalendári od platformy Net-A-Porter, ktorého hodnota je neuveriteľných 1700 eur! Je ideálny aj v prípade, že si robíte zálusk na niektoré luxusné produkty, no chcete ich pred veľkou investíciou radšej otestovať. Nájdete v ňom produkty od značiek ako Omorovicza, Victoria Beckham Beauty, Oribe, Augustinus Bader či Dr.Barbara Strum!

Liberty

Cena: 295 eur

Jeden z najstarších obchodných domov na svete - Liberty London každoročne pripravuje výber tých najzaujímavejších beauty produktov vo svojom kalendári a vždy sa po ňom veľmi rýchlo zapráši. Dámsky kalendár je preto v tomto momente beznádejne vypredaný, avšak rovnako zaujímavá je aj pánska verzia! Ak máte vo svojom okolí pánov, ktorí sa o seba radi starajú alebo jednoducho dokážu oceniť kvalitnú kozmetiku, toto môže byť aj skvelý vianočný darček. Kalendár obsahuje produkty značiek ako Ren, Augustinus Bader, Malin+Goetz a mnoho ďalších v celkovej hodnote až 620 libier.

Dior

Cena: cca 500 eur

Skutočne špeciálny adventný kalendár pripravila značka Dior. Jej kalendár je doslova magický, za čo môže aj umelkyňa Alice Shirley, ilustrátork, ktorá kalendár vytvorila. Tvorí ho množstvo luxusných drobností z beauty línie módneho domu Dior a medzi produktami nájdete rúže, vône aj cestovné verzie obľúbených skincare a beauty produktov. Avšak tento kalendár sám o sebe je jednou veľkou dizajnovou lahôdkou, ktorá krásne doplní vianočnú atmosféru v každom interiéri. Dostupný je však len v butikoch Dior.

Lancome

Cena: 130 eur

Adventný kalendár značky Lancome nájdete exkluzívne v ponuke obchodného domu Selfridges. Pokiaľ ho však nemáte vo svojom okolí, nezúfajte, pretože objednať si ho môžete aj online! 24 balíčkov ukrýva skvelé produkty tejto luxusnej značky vrátane tých najikonickejších ako maskara Lash Idôle či Advanced Génifique Serum. Kalendár má podobu centra Paríža, kde dominuje Eiffelova veža.

Jo Malone

Cena: 350 eur

Ak milujete vône v najrôznejších formách, tento kalendár je to najvoňavejšie, čo si môžete dopriať. Pochádza z dielne známej značky Jo Malone, ktorá je preslávená svojimi unikátnymi parfumami, ale aj bytovými vôňami a sviečkami. Každý deň až do Vianoc si tak v okienku nájdete novú, zaujímavú vňu, či už mini verziu aprfumu či iných vôní.

Guerlain

Cena: 650 eur

V adventnom kalendári značky Guerlain budete môcť počas 25 dní objaviť nový luxusný poklad, ktorý je odrazom dedičstva tejto beauty značky, sústredeného okolo tradície včelárstva. V okienkach sú ukryté skvostné parfumy, sviečky, parfumované mydlá, ale aj kozmetické a beauty produkty.

Charlotte Tilbury

Cena: 185 eur

Milovníčky slávnej make-up artistky Charlotte Tilbury si prídu na svoje v jej každoročnom adventnom kalendári, ktorý je vždy plný skvelých produktov z dekoratívnej kozmetiky aj starostlivosti o pleť. 12 Days of Christmas vám tak prnesú skvelé produkty ako obľúbený rúž vo farbe Pillow Talk či exkluzívne novinky!

Feelunique

Cena: 95 eur

Známy beauty a skincare portál Feelunique každoročne pripravuje skvelé adventné kalendáre, ktoré oslovia všetky beauty maniačky a navyše aj vaše peňaženky! Oproti iným kalendárom je pomerne dostupnejší, avšak vôbec nie chudobnejší. Obsahuje dokonca až 27 prekvapení, medzi ktorými objavíte skutočne skvelé značky ako Elemis, Huda Beauty, Charlotte Tilbury, Tan Luxe, Nuxe či Medik8 v celkovej hodnote viac ako 450 eur!

Diptyque

Cena: 380

Alternatívu pre milovníčky vôní nájdete aj v adventnom kalendári značky Diptyque, ktorá sa špecializuje na vytváranie tých najkrajších, exkluzívnych vôní. Tento kalendár nazvali Cabinet of Curiosities a nájdete v ňom 25 rôznych vôní, niektoré úplne nové, iné zase ikonické. Tešiť sa môžete na sviečky, parfumy, ale aj telové maslo či dokonca vianočné ozdboy v typickom minimalistickom štýle značky.

Chanel

Cena: na vyžiadanie

Kalendár v podobe ikonického parfumu Chanel No5 poteší každú milovníčku skutočného luxusu a krásy s históriou. Týmto kalendárom značka oslavuje 100.výročie parfumu a preto v každom okienku objavíte plnohodnotný produkt, či už beauty alebo skincare. Kalendár obsahuje až 27 okienok, v ktorých sa môžete tešiť na parfumy, kozmetiku, ale aj náramok s so šťastným číslom Coco Chanel. Kalendár je však dostupný len priamo v butikoch Chanel.

    2362

    Súvisiace články