Beauty adventné kalendáre sa už etablovali na scéne adventných kalendárov a úplne vážne konkurujú tým bežným, čokoládovým. Oproti minulým rokom ich je však na trhu poriadne množstvo a pokiaľ sa chystáte jeden si kúpiť (alebo chcete nenápadne podstrčiť partnerovi tipy na darčeky) poradíme vám, ktoré stoja za to.

Dior

Kalendár z dielne značky Dior je doslova malé umelecké dielo. Znázorňuje parížsky butik okom ilustrátora Vincenta Darré a ukrýva parfumy, starostlivosť o pleť a telo, ale aj sviečky.

dior

 

 

Diptyque

Ak milujete vône a značku Diptyque, potešte sa týmto kalendárom. Je plný ikonických vôní, sviečok aj kozmetických produktov.

diptyque

 

 

Dr. Barbara Strum

Luxusná značka starostlivosti o pleť Dr.Barbara Strum vytvorila tento exkluzívny kalendár, ktorý je plný tých najprevratnejších kozmetických produktov. Jeho hodnota je 1300 eur, avšak predáva sa len za 550 eur.

Screenshot 2019 11 21 at 20.51.03

 

 

L’occitane

Populárne produkty značky v cestovných veľkostiach, čo sa hodí každej cestovateľke. Nájdete tu všetko, čo potrebujete na starostlivosť o telo.

loccitane

 

 

NYX

Milovníčky make-upu si prídu na svoje v kalendári dekoratívnej kozmetiky NYX. Obsahuje všetko od leskov, rúžov, ceruziek na pery až po korektory a rozjasňovače.

nyx

 

 

Elemis

Značka Elemis má skutočne výhodnú ponuku. Hodnota kalendára je 360 eur, avšak stojí len 180 eur. Obsahuje pleťové séra, sprchové oleje a iné preslávené produkty na starostlivosť o pleť.

elemis

 

 

ASOS

Ideálna voľba pre všetky beauty maniačky, ktoré nevedia, akú novinku vyskúšať skôr. ASOS kalendár dal dokopy trendy značky ako Dr.Jart, The Ordinary či Sand & Sky.

asos

 

 

Balmain

Luxus pre vaše vlasy, to nájdete v kalendári Balmain. Obsahuje všetko na to, aby boli vaše vlasy zdravé a lesklé. Okrem vlasovej kozmetiky v ňom nájdete aj hrebeň či sponu do vlasov.

balmain

 

 

BareMinerals

Tento kalendár je pre vás, ak chcete vyskúšať produkty tejto populárnej značky, ktorú používa aj Rosie-Huntington Whiteley. Jeho hodnota je 250 eur, ale cena len 90.

bareminerals

 

 

ESPA

Vďaka tomuto kalendáru si doma vytvoríte súkromné spa. Nájdete tu vonnú sviečku, kozmetické produkty na aromaterapiu, masážne oleje a omnoho viac.

espa

 

 

Nuxe

Ak si chcete dopriať zo všetkého trošku, čo ponúka značka Nuxe, choďte do tohto kalendáru. Nájdete tu všetko od telových olejov až po starostlivosť o pleť.

nuxe

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie krásaPodvihnúť a vyplniť!

Hovoríme o prsiach. Prsia majú tendenciu klesať k zemi. Je to prirodzený stav, ktorý je spôsobený “tromi G” - Genetikou...


Darujte pokoj, radosť a krásnu pleť

Blíži sa čas v roku, keď nakupujeme najviac a zároveň čas, keď svojim blízkym chceme dopriať pôžitok. Možno ho trochu...


Šport a fitness | 08.dec 2019

Aké sú benefity kryoterapie?

Dnes v mene krásy existuje množstvo procedúr, zákrokov či aktivít, ktoré majú zaručiť mladšiu pleť, pevnejšie telo, či zdravší organizmus. Kryoterapia...


Prvú prírodnú kozmetiku založila vďaka v...

Dlhodobo ťa trápia problémy s pleťou? Skúšala si na svoju pleť už hádam všetko a nič nezaberá? To isté zažívala...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Výstava Van Cleef & Arpels: Time, Nature...

Šperky sú súčasťou našich život takmer odjakživa. Stačí si spomenúť na historické filmy dokumentujúc...

Život mačky Karla Lagerfelda v knihe

Karlova mačka Choupette je v módnom svete pojem. Všetci Karlovi blízki, ale aj módna verejnosť ...

Opulentná výstava Dolce & Gabbana Alta M...

Dizajnérske duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana vždy mali svojský pohľad na módu. Ich haute co...