Beauty adventné kalendáre sa už etablovali na scéne adventných kalendárov a úplne vážne konkurujú tým bežným, čokoládovým. Oproti minulým rokom ich je však na trhu poriadne množstvo a pokiaľ sa chystáte jeden si kúpiť (alebo chcete nenápadne podstrčiť partnerovi tipy na darčeky) poradíme vám, ktoré stoja za to.

Dior

Kalendár z dielne značky Dior je doslova malé umelecké dielo. Znázorňuje parížsky butik okom ilustrátora Vincenta Darré a ukrýva parfumy, starostlivosť o pleť a telo, ale aj sviečky.

dior

 

 

Diptyque

Ak milujete vône a značku Diptyque, potešte sa týmto kalendárom. Je plný ikonických vôní, sviečok aj kozmetických produktov.

diptyque

 

 

Dr. Barbara Strum

Luxusná značka starostlivosti o pleť Dr.Barbara Strum vytvorila tento exkluzívny kalendár, ktorý je plný tých najprevratnejších kozmetických produktov. Jeho hodnota je 1300 eur, avšak predáva sa len za 550 eur.

Screenshot 2019 11 21 at 20.51.03

 

 

L’occitane

Populárne produkty značky v cestovných veľkostiach, čo sa hodí každej cestovateľke. Nájdete tu všetko, čo potrebujete na starostlivosť o telo.

loccitane

 

 

NYX

Milovníčky make-upu si prídu na svoje v kalendári dekoratívnej kozmetiky NYX. Obsahuje všetko od leskov, rúžov, ceruziek na pery až po korektory a rozjasňovače.

nyx

 

 

Elemis

Značka Elemis má skutočne výhodnú ponuku. Hodnota kalendára je 360 eur, avšak stojí len 180 eur. Obsahuje pleťové séra, sprchové oleje a iné preslávené produkty na starostlivosť o pleť.

elemis

 

 

ASOS

Ideálna voľba pre všetky beauty maniačky, ktoré nevedia, akú novinku vyskúšať skôr. ASOS kalendár dal dokopy trendy značky ako Dr.Jart, The Ordinary či Sand & Sky.

asos

 

 

Balmain

Luxus pre vaše vlasy, to nájdete v kalendári Balmain. Obsahuje všetko na to, aby boli vaše vlasy zdravé a lesklé. Okrem vlasovej kozmetiky v ňom nájdete aj hrebeň či sponu do vlasov.

balmain

 

 

BareMinerals

Tento kalendár je pre vás, ak chcete vyskúšať produkty tejto populárnej značky, ktorú používa aj Rosie-Huntington Whiteley. Jeho hodnota je 250 eur, ale cena len 90.

bareminerals

 

 

ESPA

Vďaka tomuto kalendáru si doma vytvoríte súkromné spa. Nájdete tu vonnú sviečku, kozmetické produkty na aromaterapiu, masážne oleje a omnoho viac.

espa

 

 

Nuxe

Ak si chcete dopriať zo všetkého trošku, čo ponúka značka Nuxe, choďte do tohto kalendáru. Nájdete tu všetko od telových olejov až po starostlivosť o pleť.

nuxe

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie krásaDávate telu čo potrebuje? A čo tak dopln...

Kľúčom k dlhému a hlavne kvalitnému životu je pestrá strava, dostatok pohybu a správny príjem všetkých pre telo potrebných látok...


Trendy krasa | 26.jan 2020

Manikúrová inšpirácia z Instagramu

Hľadáte aj vy manikúrovú inšpiráciu na Instagrame? Pokiaľ sledujete niektoré z najpopulárnejších nechtových dizajnérok, určite ste mohli postrehnúť niekoľko trendov, ktorým...


Vlasy | 26.jan 2020

Konský chvost na 7 spôsobov

Konský chvost je veľmi vďačný, jednoduchý a praktický účes, po ktorom mnohé z nás siahajú počas #badhairday. Niekedy však začne nudiť a vtedy...


Nie je balzam, ako balzam

Zima je náročné obdobie pre celý organizmus, pod veľkým stresom je aj náš najväčší organ- koža, ktorá je viac-menej najviac...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...