Novinky v módnom priemysle a nové kolekcie sú to, čo zaujíma každého, kto si naladí akúkoľvek prehliadku v rámci Týždňov módy. Avšak rovnako zaujímavé sú aj iné aspekty módnych shows a to najmä v prípade Haute Couture kolekcií. Práve preto sme sa tentokrát pozreli na beauty trendy, ktoré boli počas posledného Haute Couture Week-u predstavené.

 

titleValentino

 

Disco

Trblietky v líčení sú síce na výslní už dlhšiu dobu, no až doteraz sa nosili vo svojej relatívne sofistikovanej podobe. Teraz prichádza na rad disco inšpirácia, retro odtiene a hustým ligotom pokryté viečka.

3Jean Paul Gaultier

 

 

Popletené

Vrkôčiky na rôzne spôsoby boli využité na vytvorenie kreatívnych detailov, na zopnutie klasického konského chvostu, ale aj na komplexné, doteraz nevídané účesy, ktoré samy o sebe predstavovali umelecké diela.

12Dior 14Iris Van Herpen

 

15Ralph & Russo 16Maurizio Galante

 

 

Staroveký Egypt

Hrubé linky akoby inšpirované starovekým Egyptom si našli svoju cestu do líčenia na prehliadke Viktor & Rolf. Líčenie a lá Kleopatra doplnené modernými vplyvmi bolo výrazné a podmanivé.

2Viktor & Rolf

 

 

Dúha

Odtiene dúhy, pastelky a jemné farby pripomínajúce olejovú maľbu vytvorili kontrast ku výraznému líčeniu na iných prehliadkach. Jemná, umelecky pôsobiaca vizáž dotvárala moderný look na rôzne spôsoby.

13Dundas 4Ronald Van Der Kamp

 

 

Nude

Nahé líčenie nie je vôbec typickým elementom pre Haute Couture kolekcie. Napriek tomu si prirodzenosť založená na jemných odtieňoch marhuľovej dokázala nájsť svoje miesto medzi drámou a extravaganciou.

18Ralph & Russo 8Alexandre VauthierDramatické doplnky

Na Haute Couture Week-u nemohli chýbať tie najkreatívnejšie, dramatické vlasové doplnky, ktoré posúvali celkovú vizáž na úplne nový level. Niektoré boli inšpirované históriou, iné prírodou a ďalšie sa zahrávali s abstrakciou.

11Armani Privé 5Guo Pei

 

7Schiaparelli 10Givenchy


Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie krásaKtorý fototyp ste a aké SPF potrebujete?

Vedeli ste, že až 50% Európaniek vo veku 15-25 rokov sa opaľuje bez použitia opaľovacieho krému so SPF? Niektoré dokonca...


Sila prírody v kozmetike

Aj napriek tomu, že moderná kozmetika ponúka najnovšie inovácie a technológie, množstvo z nás sa vracia k základom, ktoré ponúka sama príroda. Práve...


Ako sa správne opaľovať?

Pokiaľ ste si mysleli, že neexistuje správne a nesprávne opaľovanie, vyvedieme vás z omylu. Počas leta je nevyhnutné chrániť pokožku pred silnými...


Trendy krasa | 15.júl 2019

Letná manikúra inšpirovaná Týždňami Módy

Niekedy stačí jediný detail, ktorý vyzdvihne outfit a celkovú vizáž. Tým detailom môžu byť aj vaše nechty, ktoré sú dokonalou čerešničkou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...