Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne ikony / 18. január 2022 / PR

Múza módneho sveta Maja Wyh a jej estetický šatník

Inšpirujte sa nadčasovým štýlom nemeckej blogerky a jej estetickým šatníkom, z ktorého si vyskladáte outfity na bežný deň.

Múza módneho sveta Maja Wyh a jej estetický šatník

Maja Weyhe kombinuje prácu influencerky s dizajnom, fotografovaním a modelingom. Striedavo žije v rodnom Nemecku a Taliansku, kde čerpá inšpiráciu pre svoju umeleckú činnosť. Maja je známa svojou jednoduchou štylizáciou, ktorá kombinuje škandinávsky asketizmus s parížskym „je ne sais quoi“ a nemeckým pragmatizmom. Najčastejšie ju nájdete vo voľných džínsoch, pruhovaných svetroch a rozviatých šatách až po zem.

Móda a umenie

Móda nie je jedinou Majinou vášňou. Jej profil na Instagrame je plný odkazov na umenie - nedávno ju oslovili maľby od Kennyho Gregoira, Miriam Cahn alebo Ferdinanda Hodlera. Maľby sprevádzajú impresionistické, rozmazané, surové fotografie. Maja Wyh sa zameriava tiež na prírodu a prenášanie jej krásy na predmety.

Moderný minimalizmus

Jedna z najštýlovejších žien sveta najnovšie pózuje pred objektívom Lukasza Pukowiece s koženými doplnkami z novej kapsulovej kolekcie Timeless Sense od Gino Rossi. Kolekcia pracuje s trendom moderného minimalizmu. V kapsulovom šatníku by vám preto nemala chýbať nežná pletenina, pánsky oblek a outfity kombinujúce office módy so ženskou zmyselnosťou.

Must-have topánky

Čierne, béžové alebo hnedé kožené topánky z kapsulovej kolekcie Timeless Sense od Gino Rossi spája rovnaký strih - majú priliehavú vrchnú časť v štýle ponožky, perfektne vyvážený vysoký podpätok a sú tvarované do špičky. Kapsulová kolekcia ponúka okrem topánok aj kožené aktovky v tvare zmenšenej listovej kabelky v podobných odtieňoch: čierna, karamelovo hnedá a kaméliovo béžová.

Timeless Sense kráča ruka v ruke s trendom minimalizmu, nadčasovosti a zmyselnosti. Moderná žena sa chce cítiť silná a sexy zároveň a kombinácia zdanlivo formálnej aktovky s vyššími topánkami na podpätku udáva nový módny smer.

Stelesnenie jednoduchosti

Influencerka založila tiež svoju vlastnú značku s názvom Weyhe. Tá je, rovnako ako kapsulová kolekcia Gino Rossi, stelesnením jednoduchosti. Súčasťou jej najnovšej kolekcie sú čierne rolákové šaty, rozviate košele so skladanými rukávmi a polo-priesvitné široké nohavice. Celok pôsobí trochu ako brnenie stredovekého rytiera a trochu ako rodovo nevymedzená móda budúcnosti.

1027

Súvisiace články