Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne prehliadky / 13. jún 2023

Max Mara Resort 2024

Reprezentujúca moderný metropolitný look, kolekcia Max Mara Resort 2024 spája talianske remeslo a luxus so švédskym folklórom a mágiou.

Max Mara Resort 2024

Letný slnovrat v krajine Nobelovej ceny

Značka Max Mara ako prvá usporiadava módnu prehliadku Resort na radnici Štokholme. Vzácnom mieste, ktoré už celé storočie hostí oslavy Nobelových cien za literatúru a vedu. Max Mara sa inšpiruje Švédskom a berie si príklady z jeho veľkého dedičstva mocných žien, ako je Selma Lagerlöfová, prvá žena, ktorá kedy získala Nobelovu cenu za literatúru.

Septem Flores

Ďalším silným vplyvom je tradičná oslava letného slnovratu, odkiaľ sa nesie názov kolekcie; Septem Flores. Leto je oslavou letného obdobia s veľkým dôrazom na jeho bohatú flóru. Najnovšia kolekcia je posiata kvetmi ako letná lúka, ktorá ponúka vzhľad pre zasnené noci s grafickými bielymi goliermi a manžetami pre náznak mestskej elegancie.

Objavte looky z kolekcie Max Mara Resort 2024

Silueta 20. storočia prináša moderné veľké rukávy, sukne po členky, peleríny po lakte a elegantné blúzky s motýlikmi. V kolekcii tiež nájdete vlnité tuniky. Dlhé a krátke, s čiernymi strapcami a cvočkami, ktoré odrážajú ľudové motívy. Výrazná modernosť sa dosahuje tým, že sa ľudové blúzky prerábajú do lineárnych moderných tkanín, čím sa eliminuje nadbytočný dekor.

Lokalita

Radnica v Štokholme pripravila scénu pre sofistikovanú a rafinovanú show Max Mara Resort 24.

Pozrite si zostrih z módnej prehliadky Max Mara Resort 2024:

    2382

    Súvisiace články