Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Top Fashion SEASON_02

NEW NORMAL

Top Fashion SEASON_02

Pre rok 2023 trend-forecasteri predpovedali veľa zmien. Vznikli nové trendy, ktoré odpovedajú na meniace sa potreby spoločnosti. Nástup generácie Z so sebou priniesol jedinečnosť, úprimnosť a inklúziu. Práve tým venujeme letné vydanie Top Fashion Season_02. Cover stars nového čísla sú mladí, krásni a odlišní ľudia, ktorých spája ľudskosť. Kladú dôraz na mentálne zdravie a bojujú za rovnoprávnosť. Prečítate si rozhovory na témy psychológie aj tolerancie a odreagujete sa pri veľkej dávke letnej inšpirácie. Je len na nás, aby sme si tento nový normál urobili niečím úžasným. My sme už začali, a vy?

[Kolektívna úzkosť]

Psychické problémy u mladých ľudí stúpajú. Prečítajte si dvojstranovú esej na tému mentálneho zdravia, o ktorom sme sa rozprávali s psyhiatričkou Stanislavou Žuchovou.

[ENDLESS SUMMER]

Ideálne prázdniny si každý predstavuje inak. My vám prajeme dlhé, horúce a rozmarné leto. Či už sa rozhodnete stráviť ho na plachetnici, pláži, alebo na balkóne. Vezmite si ľadový nápoj a pustite si k letnej inšpirácii náš Season 02 playlist, ktorý nájdete buď naskenovaním Spotify QR kódu, alebo v profile Top Fashion.

[Ľahkosť bytia s Emmou Müller]

„V angličtine sú dve pomenovania. Mental health pre duševné zdravie a well being pre blahobyt. Mne je bližší ten druhý výraz,“ hovorí Ema Müller, ktorej v parížskej čajovni približujem tému letného vydania. Stretávame sa v jej obľúbenej štvrti Le Marais, kde si v upršaný deň objednávame z ponuky stoviek čajov a debatujeme o ľahkosti bytia.

[Fashion Trends]

Zatiaľ čo v zimnej sezóne sa transparentné materiály spájali s vysokým glamúrom, v lete vnímame pohľad na odhalenú pokožku oveľa prirodzenejšie a dizajnéri nám ju prezentujú s oveľa väčšou nežnosťou.

[Young Blood]

Hviezdy cover editoriálu prezrádzajú, ako sa starajú o svoje duševné zdravie.

 

[Moje telo je iba moje]

„Vždy som vnímala svoje telo ako krásne, aj pred premenou. Často sa hovorí o tom, že trans ľudia by nemali mať radi svoje telo, ale ja som ho vždy mala rada. Obdivovala som ho, keď bolo zdravé, keď som bola ľúbená... Ale teraz sme si preskákali toho tak veľa, že si ho vážim ešte omnoho viac,“ hovorí modelka a koordinátorka pre Ligu za duševné zdravie Liberty Blake Simon.

[Calm]

Tri wellness retreaty aj pre tie najnáročnejšie duše. 

[Vacanze na Sicílii]

Odhliadnuc od kinematografického pokladu, druhej série White Lotus a návalu amerických turistov, ktorých prinesie – je čas navštíviť Sicíliu.

TOP FASHION PREDPLATNÉ

Celoročná dávka módy, umenia a krásy + MALINNA° Elixir Rosemary ako darček. Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (jar, leto, jeseň a zima) za cenu 25 €/659 Kč. Ako bonus vám k nemu pribalíme MALINNA° Elixir Rosemary v celkovej hodnote 65 €/1 625 Kč.

Predplatné magazínu TOP FASHION si jednoducho a pohodlne objednáte ONLINE
Predplatné magazínu TOP FASHION si jednoducho a pohodlne objednáte ONLINE

Predchádzajúce čísla

Magazín / 10. marec 2023

Top Fashion SEASON_01

Najnovšie vydanie Top Fashion sme venovali minimalizmu. Season_01 vyzdvihuje skinimalism vo svete krásy a nadčasový kvalitný dizajn ako opak pominuteľnosti opakujúcich sa trendov.

Magazín / 6. december 2022

Top Fashion Season_04

V našom okolí sa často ukrýva krása, ktorú prehliadame. Odkryte ju na stránkach zimného čísla Top Fashion. Dočítate sa o vysokom šperkárstve aj čoraz viac verejnej Haute Couture a načerpáte inšpiráciu na zimné obdobie.

Magazín / 4. október 2022

Top Fashion Season_03

Nové vydanie magazínu Top Fashion sme venovali epicentru módy, Parížu. Nahliadnite s nami do rušných ateliérov najväčších módnych značiek, do tajných zákutí mesta a kaviarní, o ktorých vedia len Parížania.